Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Pilnsabiedrības zaudējumi UIN deklarācijā К списку тем

Pilnsabiedrības zaudējumi UIN deklarācijā
Dārgie kolēģi,

man jau pašam likās, ka es zinu pareizo atbildi, bet man te VIDs sajauca galvu, tādēļ prasu jūsu viedokli par to, kas pēc Jūsu domām notiek ar zaudējumiem UIN deklarācijā pilnsabiedrībai.

(situāciju apskatu no pilnsabiedrības viedokļa)

Tātad ir pilsbiedrība, kuras UIN deklarācijas rezultāts tiek pārnests uz biedriem. Bet lūk, ir UIN deklarācija un tās rezultāts ir zaudējumi. Ko jūs ar tiem dariet?

- vai tie paliek vienkārši UIN deklarācijas 68.rindā "Apliekamais ienākums";

- vai tiek pārnesti uz deklarācijas 33.vai62. un gala rezultāts 68.rindā tad ir 0?

- varbūt citi varianti?
Dzintarss
Dzintarss 25.05.2010 13:54
250 сообщений на сайте

Ответы (2)

Nevajag jaukt zaudējumus pēc UIN deklarācijas, kuriem nav nekāda sakara, savukārt, ar bilanci, ar zaudējumiem peļņas vai zaudējumu aprēķinā.
Andaz
Andaz 25.05.2010 14:55
27892 сообщения на сайте
Nevajag jaukt zaudējumus pēc UIN deklarācijas, kuriem nav nekāda sakara, savukārt, ar bilanci, ar zaudējumiem peļņas vai zaudējumu aprēķinā.
Andaz
Andaz 25.05.2010 14:55
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.