Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Līgumi К списку тем

Līgumi
Uzņ.sniedz pakalpojumus pašvald.ceļu remontā,bet savas tehnikas nav.Izmantocita uzņ.tehniku.Kāds līgums būtu jāslēdz nomas vai līg.ar apakšuzņēmēju.Vai tas nav viens un tas pats, tāpat taču kāda nomas maksa jāparedz.Varbūt kādam ir paraugs līg.Paldies.
Zita10
Zita10 01.07.2010 11:09
172 сообщения на сайте

Ответы (11)

Это смотря на каких условиях используете эту технику. Если чужое только железо, а работники ваши, будет нома. Если к технике прикладывается и ее оператор, то будет апакшузнемумс.
Maija
Maija 01.07.2010 11:14
28223 сообщения на сайте
Līgumu paraugi tepat VGK veidlapās.
Kirsbauma
Kirsbauma 01.07.2010 12:13
1581 сообщение на сайте
Kāds līgums būtu jāslēdz nomas vai līg.ar apakšuzņēmēju.

Vēlams jautājumu uzdot sakarīgāk.

Līgums - starp kurām personām? Pēc teksta var saprast, ka iesaistītas vismaz 3 juridiskās personas.

Visu vienā teikumā sarakstījāt, kvalificētu atbildi nav iespējams sniegt.
Aivars007
Aivars007 01.07.2010 12:15
26984 сообщения на сайте
Tieši tā iesaistītas trīs juridiskas personas , ne tehnika, ne strādnieki nav mūsu, no atbildēm sapratu ka tas nav nomas līgums.Ja tas ir apakšnomnieks,tad līg.kādi maksājumi jāiekļauj- par tehnikas izmantošanu, vai vēl kādi.Paldies.
Zita10
Zita10 01.07.2010 12:54
172 сообщения на сайте
Это уж что владельцы техники вам выставят по своим расценкам. Вы заказываете у них выполнение определенных работ, они вам выставят счет.
Maija
Maija 01.07.2010 12:58
28223 сообщения на сайте
Var tikai pabrīnīties, kā cilvēki uzdod jautājumus.

Es Jums jautāju tieši un konkrēti - par kurām 2 juridiskajām personām ir Jūsu jautājums?

Atbildat Jūs atkal tikpat nesakarīgi.

Vai tas ir trīspusējs līgums?
Aivars007
Aivars007 01.07.2010 13:23
26984 сообщения на сайте
Зачем там трехсторонний договор. Есть заказчик, есть подрядчик - две стороны. Подрядчик должен выполнить для заказчика определенный объем работ.

Как он будет это делать, сам или субчиков подрядит, это уже не дело заказчика. За своих субчиков все равно генподрядчик отвечает.
Maija
Maija 01.07.2010 13:26
28223 сообщения на сайте
Paldies Maija, jautājums tieši tā arī bij uzdots.
Zita10
Zita10 01.07.2010 14:19
172 сообщения на сайте
Tāpēc ir JURISTI - viņi nodarbojas ar juridiskām lietā, piemēram, līgumu sastādīšanu.

Jūs esat juriste, ka tai taisāties rakstīt līgumu?

Jūs saprotat visas nianses un sekas, kas var rasties darījumā iesaistītām pusēm, nekvalitatīva līguma rezultātā?

Nepietiek ar "sama buxgalter" nu mums arī "sama juristka".

Jāstrādā un jārīkojas savas KOMPETENCES ietvaros!
Andaz
Andaz 01.07.2010 14:28
27892 сообщения на сайте
Открою страшную тайну: многие нынешние юристы "заготовки" договоров тоже берут в интернете. Так что не вижу особой разницы между бухгалтером, составляющим договор, и подобным юристом. А по-настоящему компетентного специалиста могут позволить себе далеко не все, впрочем, и нужен ли он для составления договоров займа между фирмой и ее владельцем.
Irena22
Irena22 01.07.2010 14:45
42998 сообщений на сайте
Ja jau to līgumu mācētu sastādīt, tad te nemeklētu!

Bet, ja reiz neprot, tad jāmeklē jurists!

Un nav grāmatvedim jālien visās šķirbās par korķi.

Pēc tam pašas sūdzēs - man tik dauzd darba, tik daudz pienākumu uzgrūsts! un pareizi, ka uzgrūsts, ja nemāk atteikties darīt darbu, ko nemāk izdarīt.
Andaz
Andaz 02.07.2010 14:33
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.