Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Cik % būs PVN? К списку тем

Cik % būs PVN?
1) Pakalpojums-"mājas projekta izstrāde" uz firmu Norvēģijā, cik % būs PVN 0 vai 21?

2) Mēs saņemam no Norvēģijas firmas rēķinu par starpniecības (klientu sameklēšanas) pakalpojumiem ar norvēģu PVN? Vai no mūsu likumdošanas nekādas nodokļu saistības nerodas? Visu summu uz izdevumiem?
Rovinja
Rovinja 06.07.2010 09:46
113 сообщений на сайте

Ответы (7)

) Pakalpojums-"mājas projekta izstrāde" uz firmu Norvēģijā, cik % būs PVN 0 vai 21?

0%

2) Mēs saņemam no Norvēģijas firmas rēķinu par starpniecības (klientu sameklēšanas) pakalpojumiem ar norvēģu PVN? Vai no mūsu likumdošanas nekādas nodokļu saistības nerodas? Visu summu uz izdevumiem?

Reverss
Tt7
Tt7 06.07.2010 10:04
37863 сообщения на сайте
Gribēju vēl precizēt pantus, tātad 0% pamatojoties uz PVN likuma:

4.1 pants. Pakalpojumu sniegšanas vieta

(8) Ar nekustamo īpašumu saistīto pakalpojumu, tai skaitā nekustamā īpašuma starpnieku un ekspertu pakalpojumu, viesu izmitināšanas pakalpojumu, nekustamā īpašuma nomas pakalpojumu, būvdarbu pakalpojumu, būvdarbu sagatavošanas (tai skaitā arhitektu pakalpojumu), būvdarbu koordinācijas un uzraudzības pakalpojumu sniegšanas vieta ir tā vieta, kur šis nekustamais īpašums atrodas.

2) Kāpēc reverss, ja Norvēģija nav ES?
Rovinja
Rovinja 06.07.2010 10:19
113 сообщений на сайте
2) Kāpēc reverss, ja Norvēģija nav ES?

Именно поэтому и реверс. Читайте закон, там все написано про услуги из 3-х стран.
Albina
Albina 06.07.2010 10:25
64703 сообщения на сайте
Viss atkarīgs no tā, kur atradīsies nekustamais īpašums.
Intruks
Intruks 06.07.2010 10:51
51 сообщение на сайте
Viss atkarīgs no tā, kur atradīsies nekustamais īpašums.
Intruks
Intruks 06.07.2010 10:51
51 сообщение на сайте
Nekustamais īpašums atradīsies Norvēģijā, bet tas ir nākotnes formā, tāpēc esmu apjukusi?

Albina, sakiet lūdzu, kuros pantos varētu būt par to reversu, tas laikam ir jaunums, ko esmu palaidusi garām Paldies.
Rovinja
Rovinja 06.07.2010 11:01
113 сообщений на сайте
Панту не помню, ищите в законе про услуги из 3-х стран.
Albina
Albina 06.07.2010 11:06
64703 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.