Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Rēķins Lietuvas uzņēmumam К списку тем

Rēķins Lietuvas uzņēmumam
Sveicināti!

Esmu apjukusi un man būtu ļoti nepieciešami jūsu padomi un viedokļi. Esam pusvalstisks nodibinājums (pusvalstisks- valsts piešķir dotācijas par izziņu sagatavošanu , kas paredzēts pat MK noteikumos). Lietuvas uzņēmumam (PVN maksātājam) izrakstu rēķinu par 6 personu izziņu sagatavošanu šeit Latvijā uz vietas , ko veic eksperti= 20 Ls * 6 personas = 120 + PVN 21% = 145.20 Ls.

Nekad ar revidentu un VID , kā arī ar citām ES apliekamās personām nav bijušas problēmas par PVN aplikšanu Latvijā.

Lietuviešu grāmatvede man zvana un saka, ka man jārakstot 0% pēc PVN direktīvas 2006/112/EC 44.panta
Bet, uzskatu,kad 44.pantsuz mums neattiecas, jo, neesam starpnieki un turklāt paejam apakšā zem punkta par to,kad sniedzam ar izglītību saistītas ekspertu pakalpojumus šeit Latvijā.

Diemžēl revidents izbraucis tādēļ vēlētos uzzināt Kādas jūsu domas un pieredze par PVN piemērošanu Lietuvai?
Haidija
Haidija 09.08.2010 11:26
185 сообщений на сайте

Ответы (5)

Kāds izziņai sakars ar "ar izglītību saistītas ekspertu pakalpojumus šeit Latvijā"?
Andaz
Andaz 09.08.2010 12:06
27892 сообщения на сайте
Izziņa par profesionālo kvalifikāciju atzīšanu profesijās, lai šeit Latvijā iegūtu būvdarba vadītāja sertifikātu.
Haidija
Haidija 09.08.2010 12:53
185 сообщений на сайте
Izziņa nav ar izglītību saistīts pakalpojums.

Tas ir vienkārši pakalpojums, Jūs taču nemācat.
Andaz
Andaz 09.08.2010 13:06
27892 сообщения на сайте
Nē , mēs atzīstam, tie ir ekspertu pakalpojumi.
Haidija
Haidija 09.08.2010 13:26
185 сообщений на сайте
Tātad jāraksta tomēr ar 0% ?!?
Haidija
Haidija 09.08.2010 14:41
185 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.