Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

EDS negrib pieņemt PVN deklarāciju, kaut arī ir bijuši ES darījumi К списку тем

EDS negrib pieņemt PVN deklarāciju, kaut arī ir bijuši ES darījumi
Uzņēmumam PVN deklarācijas jāsniedz reizi ceturksnī, taču jūlijā ir bijuši pakalpojumi ES (PVN maksātājam). Būtu jāsāk sniegt deklarācijas reizi mēnesī.

Taču EDS nepieņēma deklarāciju - atmeta atpakaļ ar tekstu, ka pēc viņu ziņām man jādeklarējas reizi ceturksnī. Ironiski, ka visi pielikumi, tai skaitā PVN2, tika pieņemti.

Vai kāds nav saskāries ar līdzīgām neērtībām?
Ilzex
Ilzex 19.08.2010 10:22
2676 сообщений на сайте

Ответы (10)

un par piegādēm ES atskaite iesniegta?
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 19.08.2010 10:24
2557 сообщений на сайте
aha- vēlams sazvanīt VID..:)
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 19.08.2010 10:28
2557 сообщений на сайте
PVN2 sistēma pieņēma:)

Acīmredzot, vainīga iesniegšanas secība. Es parasti "parakstu" deklarāciju un pēc tam visus pielikumus.

Varbūt PVN2 vajadzēja iesniegt vispirms, tad nogaidīt un tikai pēc tam, kad EDS "ir informēts" par darījumiem ES, tad mēģināt iesniegt pašu deklarāciju.
Ilzex
Ilzex 19.08.2010 10:28
2676 сообщений на сайте
tas gan tiesa
Ludmila_st_
Ludmila_st_ 19.08.2010 10:30
2557 сообщений на сайте
Man bija tieši tāda situācija. Nākošajā dienā zvanīja no VID, atvainojās un lūdza, lai deklarāciju nosūta vēlreiz. Un vēl teica, ka iepriekšējā mēnesī esot bijis jābrīdina VID par to, ka nākamajā būs darījums ar ES.
Anahari
Anahari 19.08.2010 11:16
517 сообщений на сайте
.....Un vēl teica, ka iepriekšējā mēnesī esot bijis jābrīdina VID par to, ka nākamajā būs darījums ar ES.

Да? Как интересно.....
Solik
Solik 19.08.2010 13:09
4622 сообщения на сайте
Ilma
Ilma 19.08.2010 13:11
30495 сообщений на сайте
Labi vēl, ka par darbiniekiem ziņas nav jāsniedz mēnesi iepriekš
Ilzex
Ilzex 19.08.2010 14:15
2676 сообщений на сайте
2. Ja ar nodokli apliekamai personai (turpmāk - apliekamā persona), kurai saskaņā ar likuma "Par pievienotās vērtības nodokli" (turpmāk - likums) 9.panta1.1 daļu taksācijas periods ir viens kalendāra ceturksnis vai saskaņā ar likuma 9.panta1.2 daļu taksācijas periods ir puse no kalendāra gada, atbilstoši likuma 11.pantavienpadsmitajai daļai deklarācija Valsts ieņēmumu dienestā jāiesniedz par katru kalendāra mēnesi, tad apliekamā persona pēc tā mēneša, kurā veikti likuma 11.pantavienpadsmitajā daļā minētie darījumi, iesniedz apvienotu deklarāciju par visiem iepriekšējiem kārtējā ceturkšņa vai kalendāra gada puses mēnešiem. Minēto deklarāciju iesniedz atbilstoši likuma 11.pantapirmajā vai otrajā daļā noteiktajam termiņam.

Piemēri.

I situācija: apliekamā persona, kurai saskaņā ar likuma 9.panta1.1 daļu taksācijas periods ir kalendāra ceturksnis, šā gada februārī sniedz citas Eiropas Savienības dalībvalsts personai ar nodokli apliekamus pakalpojumus, kuru sniegšanas vieta saskaņā ar likuma 4.1 panta ceturto daļu ir cita Eiropas Savienības dalībvalsts, vai veic preču piegādi Eiropas Savienības teritorijā. Savukārt nodokļa deklarācija par janvāri nav iesniegta (jo sākotnēji tika paredzēts iesniegt nodokļa deklarāciju par ceturksni).

Šī apliekamā persona līdz 15. vai 20.martamiesniedz nodokļa deklarāciju, norādot tajā februāri kā taksācijas periodu (t.i., pirmo mēnesi, kad tika uzsākti minētie darījumi), apkopojot tajā un PVN 1 pārskatā datus par janvāri un februāri.

Šī apliekamā persona, iesniedzot PVN 2 pārskatu, norāda tajā februāri kā taksācijas periodu.
Mazura
Mazura 19.08.2010 15:12
773 сообщения на сайте
Atkārtoti iesniedzot PVN deklarāciju (vienu dienu vēlāk nekā pielikumus), tā tika pieņemta.
Ilzex
Ilzex 20.08.2010 11:45
2676 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.