Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Rēķins no Amerikas par licenci К списку тем

Rēķins no Amerikas par licenci
Rēķins no Amerikas par licenci, kas mums tiks uzskaitīta kā nemateriālais ieguldījums. Pēc PVN likuma nemateriāla īpašuma pārdošana ir pakalpojums. Man ir ne visai skaidrs ar PVN - it kā Amerika un nav PVN maksātājs, nav ES, bet cik es zinu, dažreiz arī darījumos ar Ameriku ir revers... Šeit pakalpojuma sniegšanas vieta būs Latvija - tad ir revers darījumā ar Ameriku?..

Paldies!
Lre
Lre 01.09.2010 22:27
69 сообщений на сайте

Ответы (7)

Vai par šo situāciju tomēr ir kaut kādas idejas?

Būšu ļoti pateicīga par palīdzību!
Lre
Lre 06.09.2010 07:41
69 сообщений на сайте
услуга в электронном виде? лицензия на программу?
Kel
Kel 06.09.2010 09:04
12066 сообщений на сайте
Lre, domaju ka būs ātrāk uzdot šo jautājumu VIDam.
Zinaidar
Zinaidar 06.09.2010 12:33
348 сообщений на сайте
Jā, pakalpojums elektroniskajā veidā...Vienkārši tiesības izmantot attiecīgo programmu.

VIDam - piezvanīšu, mēģināšu.

Man vispār ir problēma ar Ameriku - mums sākās liela sadarbība un visdažādāki pakalpojumi tiek izmantoti. Dēļ tā man vajadzētu vienu reizi saprast, kas ir ar to PVN darījumos ar Ameriku. Vai neskatoties uz to, ka partneris ir Amerika (nav EU, nav PVN maksātājs), PVN ir atkārīgs tikai no pakalpojumu sniegšanas vietas noteikšanas un ja mēs noteicām, ka tā ir Latvija, tad ir revers? Vienmēr?
Lre
Lre 06.09.2010 23:25
69 сообщений на сайте
Да, зависит от вида услуги.
Albina
Albina 07.09.2010 09:51
64703 сообщения на сайте
(4) Ja pakalpojums tiek sniegts jebkurai personai, kas veic saimniecisko darbību, pakalpojuma sniegšanas vieta, ja šajā pantā nav noteikts citādi, ir:

1) pakalpojuma saņēmēja saimnieciskās darbības mītnes vieta;

*************************

(1.9) Nodokli par saņemtajiem pakalpojumiem maksā tajā taksācijas periodā, kad saņemts pakalpojums vai samaksa par pakalpojumu veikta avansā.
Tt7
Tt7 07.09.2010 09:57
37863 сообщения на сайте
Мы покупали лицензию на компьютерную программу в России,лицензию прислали по интернету.Отчет сдавали -делали реверс 54,63 и расшифровка НДС 1(1)
Valdi62
Valdi62 07.09.2010 14:31
98 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.