Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

bruto alga precizeta caur eds К списку тем

bruto alga precizeta caur eds
Kolēģi, konstatēts,ka par 2009.gadadecembra mēnesi VSAOI ziņojumā (caur eds) vienam darbiniekam nepareizi norādīta bruto alga un šis darbinieks jau ir atbrivots no darba.Vaitā būs pareizi,ka precizētos (pareizos) ienākumus par šo darbinieku es norādīšu VSAOI ziņojumā par 2010.g.augustamēnesi VSAOI ziņojuma sadaļā Personas,kuras nav obligāti sociāli apdrošināmas???...jau iepriekš paldies;-)
Anitta55
Anitta55 06.09.2010 15:50
601 сообщение на сайте

Ответы (5)

Nebūs gan pareizi.

Sociālo atskaiti tik vēlu labot nav atļauts.

Sazinieties ar savu VID nodaļu, varbūt pieņems uz papīra.

Tajā sadaļā, ko Jūs rakstāt, bruto algas norādīšana nav paredzēta - tikai IIN.
Aivars007
Aivars007 06.09.2010 17:25
26984 сообщения на сайте
Lai cik dīvaini tas izklausitos, man VID darbiniece nevareja paskaidrot kāpēc caur EDSu nevar iesniegt šādu precizējumu, tā vietā ieteica,ja man nesanāk iesniegt EDSā precizetu so parskatu,tad lai es nesot papīra veidā..SKAISTI pēdiņās
Anitta55
Anitta55 06.09.2010 17:58
601 сообщение на сайте
Anitta55
Anitta55 06.09.2010 17:58
601 сообщение на сайте
Droši vien tāpēc, ka tāda precizēšana nav paredzēta. Sociālais nodoklis ir specifisks, no tā rēķina pabalstus. Jārēķinās, ka šīs summas jau ir tikušas izmantotas (B lapa, piemēram), tāpēc tās nevar mainīt uz priekšu un atpakaļ, kad ienāk prātā.

VID darbinieki redz vairāk, tāpēc viņi var izlemt - ko precizēt, ko atstāt kā ir.

Vēlreiz saku - sazinieties ar savu VID nodaļu.
Aivars007
Aivars007 06.09.2010 20:00
26984 сообщения на сайте
Nu bieži arī VID darbinieki kļūdās ar saviem paskaidrojumiem;-)
Ilma
Ilma 06.09.2010 21:09
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.