Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Ziedojumi pa mobilo telefonu К списку тем

Ziedojumi pa mobilo telefonu
Kur jūs grāmatojat šos ziedojumus? Uz ar saimniec.darbību nesaistītām, vai uz ziedojumiem? Vai liekat darbiniekam samaksāt?
Dora36
Dora36 22.09.2010 15:38
351 сообщение на сайте

Ответы (19)

я выдираю из з-ты
Nak
Nak 22.09.2010 15:40
9201 сообщение на сайте
nesaistītie
Int
Int 22.09.2010 16:08
157 сообщений на сайте
Es - uz nesaistītajiem izdevumiem, gada beigās UIN deklarācijā.

Un burkšķu un lamājos, lai nemūžam nekas tāds neatkārtotos!
Aivars007
Aivars007 22.09.2010 16:23
26984 сообщения на сайте
Es arī - nost no algas!

Lai ziedo no saviem privātiem līdzekļiem.
Andaz
Andaz 22.09.2010 17:09
27892 сообщения на сайте
Jā... tomēr uzņēmuma vadītājam pieder galavārds.

Ja nevēlas tik bargi sodīt... tad tā nevarēs.

Un... jekbkuram ieturējumam no algas vajadzīga rakstveida piekrišana, izņemot nodokļus, alimentus un tml.
Aivars007
Aivars007 22.09.2010 18:32
26984 сообщения на сайте
Un... jekbkuram ieturējumam no algas vajadzīga rakstveida piekrišana, izņemot nodokļus, alimentus un tml.

=========

Да, требуется. Но если работник не согласен вернуть фирме то, что ему не позволительно было тратить, сейячас есть очень хороший механизм воздействия есть.

ФИРМА в ВАШИХ услугах больше НЕ НУЖДАЕТСЯ. И все.
Aleksja
Aleksja 22.09.2010 18:43
10004 сообщения на сайте
Aleksja

Bet arī to lēmumu pieņem uzņēmuma vadītājs, ne jau grāmatvedis.

Vai tad ne tā?
Aivars007
Aivars007 22.09.2010 20:04
26984 сообщения на сайте
Да, конечно. Мое дело маленькое. Я должна только предупредить начальство.
Aleksja
Aleksja 22.09.2010 23:29
10004 сообщения на сайте
Но в маленьких фирмочках подчас только бух и знает истинную картину всего, а руководителю, если его так можно назвать, пофиг все. Главное, чтобы копейка была в ЕКА. А то, что деньги имеют тенденцию не только "приходить", но и "уходить", они забывают.:-<
Aleksja
Aleksja 22.09.2010 23:31
10004 сообщения на сайте
Man vadītājs pats ziedotājs. Ieturu no algas, un nu redzu, ka pareizi vien ir! Viņš jau ziedo arī no pers.līdzekļiem, bet tie TV sižeti ir tik emocionāli...
Dora36
Dora36 23.09.2010 08:01
351 сообщение на сайте
Es tos TV sižetus neskatos. Gan elektrība mazāk patērējas, gan naktīs miegs saldāks.
Aivars007
Aivars007 23.09.2010 09:22
26984 сообщения на сайте
Мы, выдавая телефон конкретному работнику, издаем Rīkojums, где указываем ,что телефон используется только для служебных целей.Работник подписывается, что он согласен. За все Izklaides pakalpojumi un Ziedojuma zvani я удерживаю из з/платы.Таким образом удалось почти полностью избавиться от этих услуг.
Zinaidar
Zinaidar 23.09.2010 09:54
348 сообщений на сайте
Мы просто тупо отключили возможность посылать со служебных телефонов всякие прибамбасы
Nak
Nak 23.09.2010 10:27
9201 сообщение на сайте
А меня всегда умиляли такие вот "жертвователи" за чужой счет. Возьми свой телефон и пожертвуй.

Я на подотчетные ставлю, и все эти жертвователи потом красиво вносят в кассу обратно, то что так щедро потратили.
Sof_b
Sof_b 23.09.2010 11:04
1927 сообщений на сайте
Tāpēc ir MOBILĀ TELEFONA LIETOŠANAS NOTEIKUMI (instrukcija, nolikums, metodika....), kurā atrunāts, kam, kad, kāpēc drīkst zvanīt, sūtīt īsiņas vai tml. saņemot telefonu, darbinieks iepazīstās ar noteikumiem, parakstās par to ievērošanu un atmaksā zvanus vai īsiņas par paaugstinātas maksas pakalpojumiem.

Kā arī firmas telefonu neizmantot atvaļinājuma laikā.
Andaz
Andaz 23.09.2010 12:50
27892 сообщения на сайте
Andaz.

Un tā nu visi ievēro šos noteikumus un staigā ar diviem telefoniem. Paceļ rokas, kurā uzņēmumā tā ir. Mūsu gadījumā ir noteiktas minūtes, ko piedāvā operators, kuru robežās jāikeļaujās. Bet noteikt to, vai, piemēram, uz kādu paaugstinātās maksas Nr.irzvanīts darba vajadzībām, ir gandrīz neiespējami. Es pat arī nesaspringstu uz to. Iedomājos- tel.sakariir nākamais, kam pielietos "labuma" nodokli.
Dora36
Dora36 24.09.2010 08:44
351 сообщение на сайте
Es staigāju ar diviem telefoniem.

Vakaros, brīvdienās, atvaļinājuma, slimošanas laikā darba telefonu neizmantoju. Vienīgais - zvanot kolēģiem, jo noslēgtais līgums savā starpā ļauj runāt bez maksas.

Arī darba laikā privātās lietas kārtot cenšos pa privāto tālruni. Vismaz 95% gadījumā.

Visur, kur man ir bijusi darīšana ar grāmatvedību - ir tāds nolikums, kurā vismaz paaugstinātas maksas zvani un īsziņas ir atrunātas. Un tad nav jābrīnās, ko ar to visu iesākt - atvelk no algas un miers.

Darba vajadzībām nav jāsūta īsziņas par ziedojumiem un noteikt var visu, ja vien ir vēlme.
Andaz
Andaz 24.09.2010 09:36
27892 сообщения на сайте
Noteikt jau var, bet vai uzņēmuma vadītājs un īpašnieks vienā personā, grib šo saprast. Un neviens jau nebrīnās, es tikai gribēju noskaidrot kā citi darās ar šiem pārtēriņiem. Noskaidroju, ka daru pareizi, ieturot no algas. Bet par uzņēmumā izstrādāto nolikumu, u.c. metodiku reāli darbību ir pavisam cita diskusija.

Labi, ka tā var- slimošanas laikā nestrādāt. Un atvaļinājumā būt kā atvaļinājumā tā klasiskajā izpratnē. Bet vairumam- visa dzīve- darbs. Rīts, vakars, sestdiena, svētdiena. Īpaši vadītājam. Kā lai viņam pasaka, ka šo tel.- lieto no 8-17, bet šo- pārējā laikā?

P.S. Man pašai ir personīgs pieslēgumu:-D Un iztieku.
Dora36
Dora36 24.09.2010 10:26
351 сообщение на сайте
Protams, ka grāmatvedis strādā vienmēr un visur. Bet - atnāks VIDs- kā paskaidrosiet, ka strādāts atvaļinājuma laikā? Kur alga, kur pagarināts atvaļinājums?

Kā Mirttante teica - galvenais, lai papīri ir kārtībā!



Nav jau tie īpašnieki nemaz tādi muļķi. Ja pieliek likuma pantu pie deguna, aprēķinu, cik zaudē ar savu stūrgalvību - visu saprot.
Andaz
Andaz 24.09.2010 11:41
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.