Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

par PVN pārmaksas novirzīšanu К списку тем

par PVN pārmaksas novirzīšanu
Sveiki! PVN pārmkasu , kas izveidojusies līdz 01.07.2010., lūdzu novirzīt nākamo periodu PVN maksājumu segšanai. Atbildi saņēmu, ka jau 20. augustā pieņemts pozitīvs lēmums, bet EDS vēl jo projām PVN pārmaksa nav novirzīta un sāk uzskaitīt kavējuma naudu. Vai vēl kādam ir šāda situācija?
Leldo
Leldo 04.10.2010 18:50
127 сообщений на сайте

Ответы (10)

Позвоните своему инспектору.
Albina
Albina 04.10.2010 21:07
64703 сообщения на сайте
Kad es zvanīju uz VID, man atbildēja, ka sistēma nav sakārtota un viņi fiziski nepaspējot visu izdarīt.
Andris8
Andris8 05.10.2010 09:42
594 сообщения на сайте
Man arī izskatās, ka sistēma vēl tikai kārtojas.

Jo saņēmu e-pastu "šodien sagatavošu lēmumu". Kopš "šodienas" pagājusi jau nedēļa. Pat lēmuma vēl nav. Kur nu vēl naudas pārlikšana. Ar VID kā ar bitēm...
Aivars007
Aivars007 05.10.2010 10:25
26984 сообщения на сайте
Labi būtu, ja VIDs kādreiz mūs saprastu, ka mēs fiziski nevaram paspēt kautko izdarīt:-)
Andris8
Andris8 05.10.2010 11:04
594 сообщения на сайте
Andri, tā nu gan ir utopija!

Lielākajā daļā gadījumu.

Ļoti reti saprot, taču pārsvarā visiem deguns mākoņos.

Man personīgi nav gadījies saņemt kādu bargu nosodījumu (neko daudz arī cenšos nekavēt), tomēr pārsvarā attieksme ir tāda kāda ir.

VIDā jau arī strādā tikai cilvēki. Un jārēķinās ar to, ka viņi tiek pārbaudīti ar varu. Kā zināms, varas un naudas pārbaudi reti kurš spēj izturēt.
Aivars007
Aivars007 05.10.2010 11:06
26984 сообщения на сайте
Nezinu, man gan ir nācies saskarties ar VID izpratni par to, ka kaut ko nevar paspēt. Nupat man bija noteiktā laikā jāuzraksta paskaidrojums, bet piezvanīju un izstāstīju, kādēļ nevaru paspēt un saņēmu nedēļas pagarinājumu.

Varbūt es vienkārši esmu ļoti laipna un tādēļ man veicas

Arī tematiskajās pārbaudēs, ja nu VIDam kaut kas nepatīk, tad parasti tas beidzas ar norādījumiem - iesniedziet koriģētu šito, nodeklarējiet to. Pirms kādiem 5 gadiem man gan reiz izteica mutisku brīdinājumu (tā arī ierakstīja protokolā) par to, ka kontējumi uz dokumentiem tika rakstīti ar zīmuli. Tā ka par VID attieksmi kopumā nevaru žēloties.
Ilzex
Ilzex 05.10.2010 12:00
2676 сообщений на сайте
Es personīgi arī nežēlojos, jo man ir tāpat - pats esmu laipns un iecietīgs, un pret mani tā izturas.

Bet zinu arī to, kā citiem iet ar VID.
Aivars007
Aivars007 05.10.2010 12:26
26984 сообщения на сайте
Sazinājos ar VID, viņi esot "pakustinājusi"sistēmu un nu no abām pusēm viss ir kārtībā. Prieks, ka var lietas tik vienkārši atrisināt!:-)
Leldo
Leldo 08.10.2010 15:42
127 сообщений на сайте
Leldo

Un PVN pārmaksa jau savā vietā?

Piezvaniet, lai izkustina visas VID nodaļas (KACus). No manējiem iesniegumiem neviens nav izskatīts.

Diezin kuru galu kustināja.
Aivars007
Aivars007 08.10.2010 15:44
26984 сообщения на сайте
Pārmaksa jau ir sava vietā. Es jau nemaz nezvanīju, tikai aizsūtīju jautājumu uz VID e-pastu.mumsjau iesniegumu izskatīja un lēmums tika pieņemts 20.augustā. Tāpēc jau meklēju, ka krietns laiciņš bij pagājis, bet EDS neko neparādīja.Nezinu ko tur kustināja, bet galvenais, ka rezultāts ir!

Leldo
Leldo 09.10.2010 10:16
127 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.