Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN Pārmaksa (IK) К списку тем

PVN Pārmaksa (IK)
Ceru kāds var palīdzēt jaunajam komersantam saistībā ar nodokļu nomaksu. Lieta tāda, ka pirms 3 mēnešiem reģistrēju IK, visu šo laiku neveicu saimniecisko darbību, bet pa šo laiku bija daudz dažādi izdevumi, kā rezultātā radusies PVN pārmaksa. Tagad, kad man ir pirmais pasūtījums un izrakstīts rēķins vai man ir jānomaksā valstij PVN vai arī nē, ja PVN pārmaksas summa pilnībā nosedz šo darījumu. Vai arī man jānomaksā PVN un tad jālūdz atgriezt PVN?
Ekmanis
Ekmanis 12.10.2010 12:05
6 сообщений на сайте

Ответы (4)

Saskaņā ar likuma "Par PVN" Parējas noteikumu 64.punktuun 12.panta12.4.daļu(sākot ar 01.07.10.), gadījumā, jā apliekamai personai ir PVN parāds vai citu nodokļu parāds, VID pārmaksāto nodokļu summu pirms tās pārcelšanas uz nākamo taksācijas periodu novirza likumā "Par nodokļiem un nodēvam" noteiktajā kārtībā kārtējo nodokļu maksājumu un nokavēto nodokļa maksājumu veikšanai. Jā rodas pārmaksa līdz 01.07.2010., tad jāraksta iesniegumu VIDā, lai atgriezt PVN pārmaksu.
Kartigs
Kartigs 12.10.2010 13:01
1 сообщение на сайте
A jus esat registreti ka PVN maksatajs?
Jam
Jam 12.10.2010 13:19
203 сообщения на сайте
Jā, esmu reģistrējies kā PVN maksātājs šī gada jūlijā. Un man līdz šai dienai praktiski visu laiku veidojusies PVN pārmaksa. Tad sanāk, ka man jāraksta iesniegums VID, lai atgrieztu PVN pārmaksu un jau līdz šī mēneša beigām jāieskaita PVN par veikto darījumu? Man liekas kaut kā neloģiski sanāk. Ja man PVN pārmaksa ir piemēram 100,00 LVL, bet veiktā darījuma PVN summa sastāda 150,00 LVL vai man nevajadzētu maksāt tikai šo starpību, kas sanāk - 50,00 LVL ?
Ekmanis
Ekmanis 12.10.2010 15:47
6 сообщений на сайте
jāraksta (ar iepriekšējo datumu):pārcelt Ls 100.00 uz nākamo taksācijas periodu (PVN maksājumu segšanai), un pēc tam 50.00 samaksat.
Irons
Irons 12.10.2010 16:30
11 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.