Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Grāmatvedības kārtošana uzsākot uzņēmējdarbību К списку тем

Grāmatvedības kārtošana uzsākot uzņēmējdarbību
Meitenes, HELP!:-<

Plānoju atvērt savu SIA, bet man nav praktiskās pieredzes, lūdzu palīdziet! Kas no grāmatvedības viedokļa ir nepieciešams, lai uzsāktu saimniecisko darbību?

No augstskolas laikiem atceros, ka vajag sastādīt sākuma bilanci, vai kas vēl? Vai tā bilance kaut kur jāiesniedz? Varbūt varat ieteikt izlasīt kādu labu grāmatu?

Lūdzu neiesakiet vērsties grāmatvedības uzņēmumā, jo naudas tāpat nav, par pēdējo veršu uzņēmumu, kur būšu universāls darbinieks - 5 in 1
Delicious86
Delicious86 18.10.2010 19:40
3 сообщения на сайте

Ответы (29)

Kādi рзные зубы? Visi vienādi - bleķa.
Andaz
Andaz 19.10.2010 16:03
27892 сообщения на сайте
Анда, вот потому, что методики нет, все зубы кажутся одинаковыми. А они разные
Albina
Albina 19.10.2010 17:01
64700 сообщений на сайте
Kā man patīk šis krīzes laika melnais humoriņš!:-D
Japaina
Japaina 19.10.2010 17:43
10269 сообщений на сайте
Kā man patika par tām divām kladītēm un aploksnēm, tiešām izsmējos. Jā, tikai smieklīgi nav tas, ka ir tādi topošie un esošie uzņēmēji ar tāiem un līdzīgiem uzskatiem, te atkal jācitē Aivars007, kas uzskata, ka grāmatvedība - ''tas ir kā divus pirkstus apčurāt''.
Klaudijan
Klaudijan 20.10.2010 10:28
311 сообщений на сайте
Klaudijan, mūsdienīgais izteiciens "tas ir kā divus failus pārsūtīt"

Martinas
Martinas 20.10.2010 12:41
38532 сообщения на сайте


Bet vis"labākais", kai ir kas arī notic, ka tādā veidā jākārto grāmatvedība!
Andaz
Andaz 20.10.2010 13:36
27892 сообщения на сайте
Varbūt mani uzskati ir par skarbu, bet es domāju, ka jaunizceptajiem uzņēmējiem pirms uzņēmējdarbības uzsākšanas būtu jāzina grāmatvedības pamati, lai dzīve neliktos kā rožu lauks. Pats sev grāmatvedību var kārtot tikai grāmatvedis.
Int
Int 28.10.2010 10:48
157 сообщений на сайте
Ko Jūs te par " štrunta grāmatvedību" cepaties- galvenais ir pirms biznesa uzsākšanas uztaisīt biznesa plānu ( tas nekas ka pirms tam ar deviņu klašu izglītību veikalā pie kases aparāta stāvējis.) , saņemt bankā jaunā uzņēmēja kredītu- ja tas viss ir tik vienkārši. Ko tie grāmatveži no sevis iedomājas.Ta ta pasaules nabas atradušies.

Kā nojaušat nav mans viedoklis bet vispārējā attieksme valstī pret jauno uzņēmēju - ja ej uz jauno uzņēmuma dibināšanu- tad malacis- un cilvēks ar lielo burtu. Pārējais " štrunts"
Guntagermane
Guntagermane 29.10.2010 21:17
1303 сообщения на сайте
"štrunts" viņam pēc tam sanāks, kad pārbaudes sāksies! Bet grāmatvedība nesakārtota!
Andaz
Andaz 31.10.2010 22:16
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.