Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Transporta pak. ASV no Latvijas uz Igauniju К списку тем

Transporta pak. ASV no Latvijas uz Igauniju
Sniedzu transporta pakalpojumu ASV (B2B) no Latvijas uz Igauniju. Vai pareizi ir piemērot PVN -, saskaņā ar 4.1. panta 4. daļu?

Paldies!

L.
Leizeja
Leizeja 20.10.2010 12:32
108 сообщений на сайте

Ответы (6)

Так прям всем Штатам и оказываете? Не поняла вопроса
Tt7
Tt7 20.10.2010 13:14
37863 сообщения на сайте
Rēķinu izrakstu uz ASV, bet kravu vedu no Latvijas uz Igauniju. Kāda PVN likme jāpiemēro?
Leizeja
Leizeja 20.10.2010 13:31
108 сообщений на сайте
21%
Tt7
Tt7 20.10.2010 13:33
37863 сообщения на сайте
Manuprāt, 21% būtu, ja es vestu pa LV (iekšzemē), nevis ES teritorijā..

Atsevišķos gadījumos preču transporta pakalpojuma sniegšanas vieta ir vieta, kur faktiski šo pakalpojumu izmanto. Tā preču transporta pakalpojuma sniegšanas vieta ir:

1.1. ārpus ES teritorijas, ja pakalpojumu izmanto ārpus ES teritorijas, kaut arī pakalpojuma sniegšanas vieta ir iekšzeme;

1.2. iekšzeme, ja pakalpojumu izmanto iekšzemē, kaut arī pakalpojuma sniegšanas vieta ir ārpus ES teritorijas.
Leizeja
Leizeja 20.10.2010 13:39
108 сообщений на сайте
Ну вы вообще-то транспортируете по территории ЕС, а не за её пределами, а получатель услуги не зарегистрирован на этой территории никем, и если эта перевозка не является связанной с экспортом, то ставка применяется той страны, в которой начинается транспортировка.
Tt7
Tt7 20.10.2010 14:04
37863 сообщения на сайте
Tas nozīmē, ka PVN likuma izpratnē:

3.valstspersona, kas nav reģistrējusies ES teritorijā, neskaitās kā saimnieciskās darbības veicēja, JO nav reģistrējusies ES?

(3) Šā panta izpratnē uzskatāms, ka juridiskā persona, kura nav saimnieciskās darbības veicēja, veic saimniecisko darbību, ja tā nodokļa vajadzībām ir reģistrēta kādā no dalībvalstīm kā šā nodokļa maksātāja.
Leizeja
Leizeja 20.10.2010 16:45
108 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.