Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN atmaksa un nekustamais īpašums К списку тем

PVN atmaksa un nekustamais īpašums
Lūdzu , vajag tiešām konsultāciju.

Situācija sekojoša- jau 2x tika pieprasīta PVN atmaksa, pirmajā reizē bija pamatīga pārbaude, nekas netika atrasts un tika atmaksāta gandrīz visa pieprasītā summa( prasīju 10000, tika atmaksāta 9820.45) Prieks par to, pazvanīju , uzprasīju ,kāpēc nemaksā visu - man strupi atcirta,jums ir nekustamais īpašums un PVN par šo īpašumu tikai 10 gadu laikā- minēts tika PVN 10.panta4 punkts. Nu labi, starpība niecīga, ar nekustamo īapšumu nekad nav bijusi saistība, labi, VID auditotri gudrāki. Parēķinot tā arī sanāca.

Tagad mainoties taksācijas periodam un arī visai PVN atmaksai , nolēmu tomēr pieprasīt vēl- saņemu lēmumu, esmu nokavējusi un 2000 man vairs nepienākas ,jo 3 gadi pagājuši, samaksā tikai 6000.Jūtos smagi ap..... Kā labāk šo lēmumu pārstrīdēt ,jo atradu , manuprāt samērā rupju kļūdu. Man , pēc jaunā PVN , taksācijas periods ir 6mēneši, iesniegumu iesniedzu 15.09( ir VID zīmogs uz iesnieguma) pēc PVN likuma, tas ,sanāk par augustu, bet VID lēmumā tiek minēts mans iesnieguma datums 17.09 :-, un viņi ņem 3 gadus no septembra mēneša, ne augusta. Kā rīkoties.Paldies.
Mnbv
Mnbv 25.10.2010 11:45
413 сообщений на сайте

Ответы (2)

Vēl jautājums- kā labāk iesniegt apstrīdēto lēmumu- pašiem nest vai ar ierakstītu vēstuli un visiem parakstiem?
Mnbv
Mnbv 26.10.2010 09:11
413 сообщений на сайте
Tam nav nozīmes, abejādi vienādi.
Ilma
Ilma 26.10.2010 09:13
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.