Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN К списку тем

PVN
Padalieties ar padomu, kā Jūs rakstījāt VIDam iesniegumu. Es uzrakstīju tā - "Lūdzam novirzīt pārmaksāto Pievienotās vērtības nodokļa summu, kas ir sakrājies līdz 2010.gada30.jūnijam, xx Ls (xxx) apmērā, Valsts sociālās apdrošināšanas obligātajām iemaksām par 2010.gadaseptembri." Bet te VIDa vēstulē ir rakstīts vārds, ka jābūt pamatotam pieprasījumam. Nu man tas nav skaidrs???? Ja jau es prasu novirzīt, nu tad pamatoti, ne jau nekā... Kādam panatojumam tad man vēl ir jābūt???? Paldies.
Elvital
Elvital 02.11.2010 13:51
148 сообщений на сайте

Ответы (3)

Pamatojums vienkāršs - PVN uzkrājusies pārmaksa, VSAOI - jāmaksā.

Vēstules saturs pieņemams, neko vairāk nevajag. Tā es domāju.
Aivars007
Aivars007 02.11.2010 13:59
26984 сообщения на сайте
paldies, nu tā kautkā varētu gan
Elvital
Elvital 02.11.2010 14:10
148 сообщений на сайте
Ja godīgi - es nesaprotu, kāpēc tiek rakstīti vēl kādi iesniegumi, ja MK 9kas ir galvas tiesas 10 augstāks par VID) ir izdevis 1640.noteikumos kuros pie deklarācijas ir Pieprasījums par PVN pārmaksas atmaksu?

Vai uz VID neattiecas MK noteikumi??? Uz kāda likumdošanas akta pamata viņi tagad prasa vēl kaut kādu iesniegumu?
Andaz
Andaz 02.11.2010 17:47
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.