Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN un Es К списку тем

PVN un Es
Situācija sekojoša, ražojam preces priekš ES dalīvalsts, izmantojam darbarīkus, ko tā ES firma apmaksā. Pārdodam preces ar 0% PVN un darbarīkus ar 21%, jo tie atrodas pie mums un izmantosim tos arī turpmākiem pasūtījumiem. Klients negrib pieņemt rēķinu ar 21%. Kā rīkoties, lai abas puses būtu apmierinātas un likums ievērots
Rumpumpele
Rumpumpele 04.11.2010 16:43
135 сообщений на сайте

Ответы (5)

Вы когда ходите в Максиму, еще и прилавок с вместе с кефиром унисите?

если заказчику ваши инструменты не нужны и увозить он их не собирается, зачем же их продавать.
Maija
Maija 04.11.2010 16:49
28223 сообщения на сайте
Bez šiem instrumentiem preci nevar izgatavot - jo katram pasūtītājam tie ir savādāki, viņš viņus pēc nopirkšanas var izmantot pie citiem ražotājiem. Tāda mūsu nozarē ir prakse - ja LV klients - viss OK, viņš nopērk, tikai pie mums uzglabā. Šoreiz problēma ar ES - jo preces no LV pagaidām netiek izvestas, bet klientam viņas ir "jānopērk"
Rumpumpele
Rumpumpele 04.11.2010 16:52
135 сообщений на сайте
Не понимаю, почему им обязательно покупать?
Solik
Solik 04.11.2010 17:37
4622 сообщения на сайте
nu kāda starpība kāpēc jāpērk. Jāpērk un viss. Jautājums bija par ko citu.
Rumpumpele
Rumpumpele 05.11.2010 11:08
135 сообщений на сайте
1. ja prece/instrumenti tiek pārdoti, tad tie vairs nav Jūsu īpašums, bet gan pieder klientam un Jums jābūt pamatojumam, kāpēc Jūs glabājat klientam piederošu mantu. eto ras.

2. pievienojos kolēģiem, kas neizprot, kāpēc kopā ar preci tiek tirgots nevienam nevajadzīgs krāms.[Jūsu klienta vietā es arī izteiktu neizpratni] eto dva.

3. gadījumā, ja klients vēlas, lai glabājat viņam piederošu inventāru, tad Jūsu taisnība - inventārs netiek izvests no LV un pielietojama 21% likme.
Ad
Ad 05.11.2010 11:54
нет сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.