Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN, ES darījums К списку тем

PVN, ES darījums
Sveiki!

Lūdzu sniegt padomu.

Situācija sekojoša:

Latvijas firma iegādājas mēbeles no Vācijas. Vācietim būtu jāizraksta rēķins ar 0% likmi, bet viņš izraksta ar Vācijas PVN likmi.

Es pagaidām visus darījumus lieku PVN deklarācijā un norādu reverso PVN, bet sanāk, ka vācietis pa lieku samaksā PVN Vācijā? Un mēs pārmaksājam par preci?

Vācietis neko nevēlas mainīt, jo viņam esot agrāk sanākušas problēmas ar savu VIDu.

Vai mums varētu būt kādas sankcijas no VID un kāds varētu būt risinājums?
Ssandijss
Ssandijss 08.11.2010 14:50
9 сообщений на сайте

Ответы (5)

Vispirms jāpskatās PVN reģistrā vai jūsu Vācijas piegādātājs ir PVN maksātājs, un ja ir tad reversais un piegādātājam jāiztulko likuma pants un e-mails jāsūta, neviens cits to jūsu vietā nedarīs.
Linete
Linete 08.11.2010 15:41
2983 сообщения на сайте
С 1 января 2010 года можно подать заявление на возврат уплаченного PVN в другой стране ЕС - Noteikumi Nr.1639 no 22.12.09 (Kārtība, kādā ar pievienotās vērtības nodokli apliekamā persona iesniedz pieteikumu pievienotās vērtības nodokļa atmaksas saņemšanai citā Eiropas Savienības dalībvalstī, un kārtība, kādā atmaksā pievienotās vērtības nodokli citas Eiropas Savienības dalībvalsts apliekamai personai)

http://www.vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/mk%20noteikumi/pvn/pvn_22122009_nr.1639.doc

Относительно заполнения декларации -надо подумать.... сразу не могу ответить.

Проще конечно "додушить" немецкого партнера.
Lavina
Lavina 08.11.2010 16:24
нет сообщений на сайте
1) реверс не "накручиваем"

2) в декларации не показываем.
Lavina
Lavina 08.11.2010 16:38
нет сообщений на сайте
Paldies!

Runāšu ar vadību, lai pamēģina pārliecināt vācieti un paldies Lavina par informāciju!
Ssandijss
Ssandijss 08.11.2010 16:46
9 сообщений на сайте
Personas, kas ir tiesīgas pieprasīt PVN atmaksu citā Eiropas Savienības dalībvalstī

PVN atmaksu citā ES dalībvalstī var pieprasīt LR reģistrēts PVN maksātājs, kurš neveic reģistrējamu saimniecisko darbību citā dalībvalstī, par pievienotās vērtības nodokli, kas aprēķināts attiecībā uz šajā dalībvalstī iegādātajām precēm, saņemtajiem pakalpojumiem un preču importu savu ar nodokli apliekamo darījumu nodrošināšanai.
Linete
Linete 09.11.2010 10:12
2983 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.