Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

VSAOI atskaite, lūdzu palīdziet К списку тем

VSAOI atskaite, lūdzu palīdziet
padalaties lūdzu ar pieredzi.. konstatēju ka maijā atskaitē nodotas nepareizas algas.. vienkārši tajā laikā mainījās grāmatveži un sanāca kļūda... gribēju par maiju atskaiti anulēt... man vidā pateica ka anulēt nevar, ka labāk vienkārši oktobrā atskaitē algas par šitām summām samazināt vai palielināt... bet lieta ir tāda ka viena darbiniece mums ir uz slimības lapas no jūnija mēneša un algas oktobrī viņai nebija, bet maija mēnesi viņai summa bija uzrādīta lielāka neka vajadzēja.. viņa vairs nestrādās, ies dekreta atvaļinājumā.. VIDā man saka ko gribi to dari , bet algu viņai vairs izmainīt nedrīkst.. var būt kāda ir pieredze šajā jautājumā.. jo gadā beigās kad sniegšu paziņojumus mani dati tagad atšķirsies no Vida datiem..es jautāju var būt ar tematisko pārbaudi es varu izmainīt, man pateica kategoriski nē..lūdzu palīdziet...
Montana83
Montana83 12.11.2010 20:27
30 сообщений на сайте

Ответы (7)

29. Pārskata mēnesī darba devējs precizē darba ņēmēja darba ienākumus un obligātās iemaksas:

29.1. par iepriekšējo mēnesi pirms pārskata mēneša (arī par tām personām, kuras pārskata mēnesī nav darba ņēmēja statusā, bet iepriekšējā mēnesī pirms pārskata mēneša bija darba ņēmēja statusā). Darba devēja ziņojumā norāda darba ienākumus (6.aile) un obligāto iemaksu (7.aile) palielinājumu vai samazinājumu;

29.2. pārskata mēnesī par iepriekšējiem mēnešiem pirms šo noteikumu 29.1.apakšpunktā minētā mēneša, izņemot šo noteikumu 30.2., 30.3. un 30.4.apakšpunktā minētos gadījumus. Darba devēja ziņojumā par pārskata mēnesi attiecīgi palielina vai samazina darba ienākumus (4.aile) un obligātās iemaksas (5.aile);

http://vid.gov.lv/dokumenti/tiesibu_akti/mk%20noteikumi/vsaoi/vsaoi_07092010_nr.827.doc
Elita33
Elita33 12.11.2010 20:37
511 сообщений на сайте
paldies es izlasīju... sapratu ka tur nevar neko izdarīt...
Montana83
Montana83 12.11.2010 21:12
30 сообщений на сайте
Jums Elita pa punktiem uzrakstīja, kā to darīt, bet jūs "sapratu ka tur nevar neko izdarīt...:-O
Tamarina
Tamarina 13.11.2010 09:31
174 сообщения на сайте
Ak, Dievs!

Nu saņems darbiniece dažus latus lielāku pabalstu!

Ja vēlaties precizēt, skaitiet vien personīgajā kartiņā darbinieces parādu firmai un gaidiet kamēr viņa neatgriezīsies no bērna kopšanas atvaļinājuma.
Mu-maija
Mu-maija 13.11.2010 10:38
15862 сообщения на сайте
Algas koriģēšana noteikti jāsaskaņo ar uzņēmuma vadību, sevišķi, ja summas lielas.

Jo, ja grāmatvedis konstatējis kļūdu algas aprēķinā - tā ir jālabo. Neviens darbinieks nav priviliģētākā stāvoklī attiecībā pret citu.

Vadībai jāizskaidro, kā notiek atskaites labošana un tikai vadība ir tiesīga noteikt, kā rīkoties - labot atskaiti vai nelabot.

Grāmatvedis nedrīkst uzņemties atbildību par svešiem naudas līdzekļiem (uzņēmuma dibinātāja).
Andaz
Andaz 13.11.2010 11:03
27892 сообщения на сайте
Piekrītu Andai.

Var jau būt, ka uzņēmuma vadība izlems - pierēķināt klāt tā, lai atbilst iesniegtajai atskaitei. Un lai miers majās.
Aivars007
Aivars007 13.11.2010 12:22
26984 сообщения на сайте
Tā kā pati tikko esmu no bērnu kopšanas atvaļinājuma, ja jau tā summa ir nebūtiska, tad silti iesaku atstāt kā ir, jo tiklīdz kāds cipars parādīsies ne tajā mēnesī, tas viss var sarežģīt pabalstu aprēķinu topošajai māmiņai....

Vai tiešām darba devējam pāris latu žēl, lai tak iet kā dāvana topošajam bērniņam... Jāpriecājas, ka kāds laiž bērnus pasaulē šajos laikos:)Lai noformē kā prēmiju un cauri...
Kristine1976
Kristine1976 13.11.2010 14:41
157 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.