Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Pvn deklaracijas un gada parskats К списку тем

Pvn deklaracijas un gada parskats
Sveiki.

Zvanija no vida un teica ka gada parskata pz aprekina neto apgrozijums+ citi ienemumi atsikras no pvn deklaraciju kopejo darijumu vertibas.

Starpiba ir tada ka veicu uzkrajumu par kuru rekinu sanemsu tikai nakosaja finansu gada. Un pvn atskaite tas paradisies tikai nokosaja finansu gada. Palidziet.. vai tas bus pareizi?
Sokola
Sokola 22.11.2010 13:47
327 сообщений на сайте

Ответы (11)

Tā arī uzrakstiet paskaidrojumā VID
Lienebe
Lienebe 22.11.2010 14:06
2527 сообщений на сайте
Jūs saņemsiet rēķinu nāk.gadā? Tas jau izklausās pēc jūsu izdevumiem un priekšnodokļa ,nevis ieņēmumiem.
Abra
Abra 22.11.2010 14:44
2285 сообщений на сайте
И мне так показалось.
Albina
Albina 22.11.2010 14:48
64700 сообщений на сайте
ja bus rekins, bet rekins saskana ar ligumu , mes pieskiram pircejam atlaidi/bonusi ja apgrozijums parsniedz konkretu summu, ta sacit samazinam musu apgrozijumu,

vai es runaju aplami? un tas skaitisies pie reversa aprekinata un prieksnodokla? jo pec butibas mes jau nesanemam nekadu pakalpojumu....
Sokola
Sokola 22.11.2010 14:56
327 сообщений на сайте
nesapratu kāds sakars uzkrājumiem, ar kredītrēķiniem
Linete
Linete 22.11.2010 15:17
2983 сообщения на сайте
kredītrēķins izrakstītais uz atlaidi pvn deklarācija 67 rinda
Linete
Linete 22.11.2010 15:20
2983 сообщения на сайте
darijums ar es valsti pvn nodokli neskar skar 45 aili.
Sokola
Sokola 22.11.2010 15:33
327 сообщений на сайте
es sapratu kad runa par PVN summu
Linete
Linete 22.11.2010 15:37
2983 сообщения на сайте
Sokola

Uzrakstiet VIDam paskaidrojumu - no kādām summām ir aprēķināts PVN, un no kādām summām nav aprēķināts PVN. lai VID saprastu, kāpēc ir atšķirība.

Mani gan māc šaubas, ka PZA tiek iekļautas ieņēmumu summas, kas nav saņemtas un par kurām nav aprēķināts PVN.

Tā kaut kāda dīvaina grāmatvedība, kuru es nesaprotu.

ja bus rekins, bet rekins saskana ar ligumu , mes pieskiram pircejam atlaidi/bonusi ja apgrozijums parsniedz konkretu summu, ta sacit samazinam musu apgrozijumu,...

No šī teikuma var saprast, ka Jūs samazinājāt apgrozījumu, vai arī iegrāmatojāt sagaidāmos izdevumus.

Tādā gadījumā PVN aprēķināts vairāk, nekā tam būtu bijis jābūt?

Nevar neko lāga saprast no Jūsu jautājuma. Vismaz es neprotu dot Jums padomu, izlasot Jūsu jautājumu un Jūsu papildus informāciju.
Aivars007
Aivars007 22.11.2010 17:19
26984 сообщения на сайте
Šādi darījumi grāmatvedībā atspoguļojas manā gadījumā ar celtniecības darbiem.

Ja reķins izrakstīts janvārī par paveiktiem darbiem decembrī PVN dekl. ieņ iet tikai janvārī, bet PZA jau decembrī. Tapec arī todas tadas nesakritibas.

Es rakstiju paskaidrojumu VID.
Mjau-22
Mjau-22 28.11.2010 23:51
1013 сообщений на сайте
paldies mana gadijuma sanak tas pats. ari uzrakstiju paskaidrojumu
Sokola
Sokola 01.12.2010 15:19
327 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.