Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Kļūdains ziņojums par VSAOI К списку тем

Kļūdains ziņojums par VSAOI
Labdien! Konstatēju, ka ziņojumā par VSAOI par augustu esmu iesniegusi kļūdainas ziņas - vairākiem darbiniekiem nodeklarēti lielāki ienākumi, nekā patiesībā bija, attiecīgi nodeklarētas arī lielākas VSAOI iemaksas. VIDā man atteica labot ziņojumu, tas esot jākoriģē tagad no nākamo mēnešu ienākumiem. Viss jau būtu labi, tikai tie darbinieki vairs nestrādā un man vairs nav, no kā tās summas koriģēt. Vai kādam ir bijusi kāda pieredze, ko šādos gadījumos darīt? Vai to pārmaksāto VSAOI var norakstīt zaudējumos, pamatojoties uz to, ka VID atteicis labot ziņojumu? Vai gadījumā, jo tiek veikts nodokļu audits man nebūs sods par to, ka nodeklarēti lielāki ienākumi, nekā patiesībā ir izmaksāti? Ko tad es reāli varu izdarīt, ja likumdošana neparedz labojumus šādos gadījumos?
Lizolde
Lizolde 13.12.2010 08:50
5 сообщений на сайте

Ответы (11)

Lasiet MK noteikumus par atskaites aizpildīšanu.

Un labojiet, kas labojams.
Andaz
Andaz 13.12.2010 10:13
27892 сообщения на сайте
Kā tad lai labo, ja labojums sanāk ar mīnus zīmi darbiniekam, kurš vairs nestrādā?

Un MK noteikumos sarakstīts par kaut kādām murgainām darba inspekcijas pārbaudēm...
Lizolde
Lizolde 13.12.2010 10:38
5 сообщений на сайте
Var iestāties ari kriminālatbidība,jo pamatojoties uz Jūsu aplamajām soc.iemaksām pārskatos, valsts maksā pabalstus un pensijas.

Nodoklis noeikti jāsamaksā, un jāattiecina uz uzņēmuma zaudējumiem. UIN deklarācijā - apliekamais ienākums.
Aivars007
Aivars007 13.12.2010 11:59
26984 сообщения на сайте
Kriminālatbildība, ja man ir vēstule, kurā VID rakstiski atsakās labot datus?

Nesaprotu, ko lai dara :'( :'( :'(
Lizolde
Lizolde 13.12.2010 12:14
5 сообщений на сайте
Es taču uzrakstīju - samaksājiet deklarēto nodokli, attieciniet to uz zaudējumiem, un palieliniet UIN deklarācijā apliekamo ienākumu.

Citu padomu es nezinu.

Varbūt kāds cits kolēģis ieteiks ko citu.

VID atsakās labot darus tāpēc, ka tas nav iespējams. Teicu jau - pabalsti, pensijas un tml.
Aivars007
Aivars007 13.12.2010 12:32
26984 сообщения на сайте
"Vai to pārmaksāto VSAOI var norakstīt zaudējumos, ...."

No sākotnējā teksta var saprast, ka Soc.nodoklisir nomaksāts, nu lai tad arī viss tā paliek, vienīgais, ka varbūt pašā uzņēmumā tas nav ar attiecīgiem dokumentiem noformēts ( piem. izmaiņas darba samaksā).
Sola
Sola 13.12.2010 12:34
2445 сообщений на сайте
Es pati jau arī tāpat domāju, kā aivars007 - ka jānoraksta izmaksās un jāapliek ar UIN. Tikai par to kriminālatbildību sabijos...

Sola - kādas tad izmaiņas var darba samaksā veikt? Taču nemaksās darbiniekam algu, kura viņam nepienākas, tikai tāpēc, ka atskaite nepareiza. Vēl lielāki zaudējumi būs...
Lizolde
Lizolde 13.12.2010 12:43
5 сообщений на сайте
bet atskaite no kā veidojas - no algu aprēķina.:-)
Sola
Sola 13.12.2010 12:58
2445 сообщений на сайте
Un vēl, kāda velna pēc tad maksājāt lielāku soc.nodokli?
Sola
Sola 13.12.2010 12:59
2445 сообщений на сайте
A ko - labāk būtu, kad karātos VID datos summa ar mīnus zīmi un kavējuma naudas rēķinātos?
Lizolde
Lizolde 13.12.2010 13:01
5 сообщений на сайте
Lizolde

Dariet kā rakstīju un beidziet cepties.

Tas nav to vērts.

Par kriminālatbildību ieminējos tāpēc, ka šādā veidā izkrāapj no valsts pabalstus un pensijas.
Aivars007
Aivars007 13.12.2010 16:17
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.