Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Kredītrēķins uz ES PVN deklarācijā К списку тем

Kredītrēķins uz ES PVN deklarācijā
Firma septembrī pārdeva preci uz ES, bet saņēma pretenziju un decembrī izrakstīs kredītrēķinu. Es nevaru saprast, kā to parādīt PVN deklarācijā.

Viens variants būtu labot septembri - samazināt piegādes summu 45.rindā un iesniegt PVN3, ar kuru izlabot septembra PVN2 (ja kredītrēķins tiek izrakstīts ar septembra datumu).

Ja tomēr šo darījumu uzrāda decembrī, kā tam būtu jāparādās PVN deklarācijā? PVN2 pielikumā var būt negatīvi skaitļi, bet vai 45.rindā tas ir iespējams? Attiecībā uz precēm no ES ir paredzēts, ka 50. un 51. var būt negatīvi skaitļi (MK not. par PVN dekl). Manā gadījumā sanāks, ka arī 40.rindabūs negatīva - vai EDS kaut ko tādu ņems pretī?

Jau iepriekš atvainojos, ja līdzīgs jautājums jau apspriests, bet man neizdevās neko tādu atrast.
Ilzex
Ilzex 15.12.2010 10:58
2676 сообщений на сайте

Ответы (3)

Podnimu etot vopros. U menja takaja zhe situacija.
Lapochka
Lapochka 02.02.2011 10:46
955 сообщений на сайте
vai EDS kaut ko tādu ņems pretī?

Nu pamēģiniet. Cik atceros negatīvs cipars varēja būt 45. rindā un līdz ar to var iznākt arī 40.
Ilma
Ilma 02.02.2011 11:08
30495 сообщений на сайте
Es toreiz mēģināju ielikt 45.rindā negatīvu skaitli, bet EDS neļāva. Tādējādi man deklarācijā šis kredītrēķins neparādās vispār, tikai PVN2. Droši vien, ka VID pēc tam brīnīsies, salīdzinot GP ar PVN realizāciju, bet neko darīt.
Ilzex
Ilzex 02.02.2011 11:32
2676 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.