Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

PVN taksācijas perioda maiņa К списку тем

PVN taksācijas perioda maiņa
Līdz šim taksācijas periods bija ceturksnis, bet decembrī pārdevām preces uz ES. Nu rodas jautājums par atskaišu nodošanu:-( Pareizi ir tagad nodot atskaites par 4.ceturksniun turpmāk - katru mēnesi, vai arī tagad jānodod par oktobri un novembri - viena atskaite un par decembri - atsevišķa atskaite? Liels paldies!
Alicia
Alicia 12.01.2011 11:45
8 сообщений на сайте

Ответы (7)

Ja pārdēvāt decembrī - tad līdz 20.01- Jums jāiesniedz PVN pārskāti par katru mēnesi atsevišķi (t.i. - novembris, oktobris, decembris). Bet par 2011 gadu- varat nodod tapāt kā iepriekš
Ksenjka
Ksenjka 12.01.2011 12:07
297 сообщений на сайте
Paldies!:)
Alicia
Alicia 12.01.2011 15:27
8 сообщений на сайте
Esmu apjukusi... mēs plānojam iepirkt preces no ES un mums šobrīd ir Taksācijas periods ceturksnis vai veicot preču iegādi ES mainās taksācijas periods vai tikai veicot piegādi?

Apjuku, jo

PVN likuma 9.pansts
14) Ja apliekamā persona, kurai saskaņā ar šā panta 1.1 vai 1.2 daļu taksācijas periods ir viens kalendārais ceturksnis vai puse no kalendārā gada, veic šā likuma 4.1 panta ceturtajā daļā vai 18.pantā noteiktos darījumus, kuru veikšanas vieta ir cita dalībvalsts, tai taksācijas periods ir viens kalendārais mēnesis un tas tiek saglabāts līdz taksācijas gada beigām.

Virsur ir runa par preču piegādi vai pakalpojuma sniegšanu, bet 18.pantā ir runa arī par preču iegādi ES, tad pēc šī panta mums sanāks mēnesis?
Irina1986
Irina1986 17.01.2011 11:01
40 сообщений на сайте
Lasīju likumu, bet neatradu, kas jāizveic, ja taksācijas periods mainās no ceturkšņa uz pusgadu. Minēts tikai par izmaiņām ceturksnis-mēnesis un otrādi. Ne tur skatījos?
Zhavoronoks
Zhavoronoks 17.01.2011 11:29
373 сообщения на сайте
ой, что то и я запуталась. у нас период таксации был в 2010 году полгода. сейчас сдаем декларацию за 2 полугодие и сделки облагаемые уже 32000 с копейками. По закону если сделки 35000 и выше и есть сделки в ЕС, то такс. период месяц. А в нашем случае нам нужно поменять на квартал таксационный период, так как мы и не 35000 и не 10000 оборот сделок? верно?
Nata_k
Nata_k 17.01.2011 16:25
1834 сообщения на сайте
только вот про сообщение в СГД об изменении периода с полугодия на квартал ничего не сказано. или по умолчанию?
Nata_k
Nata_k 17.01.2011 16:26
1834 сообщения на сайте
Man ar neziņa par šo pašu tēmu, kā vienmēr likums uzrakstīts, ka nekā nevar skaidri un gaiši saprast.

Kā tad tur īsti ir ar 9.panta(1)1.4.daļu., kur minēts 18.pants- konkrēti par preču iegādi ES.

Kāds īsti tad ir tas periods, ja no 1.1. daļas var saprast ka mēnesis attiecas tikai uz preču piegādēm ES, pārējiem ceturksnis.:-(
Sola
Sola 10.02.2011 15:55
2445 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.