Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN un darījumi ar kokmateriāliem К списку тем

PVN un darījumi ar kokmateriāliem
Labdien!

Jo vairāk lasu, jo ''dziļāk mežā''. Paskaidrojiet man, lūdzu, ja uzņēmums PVN maksātājs pārdod kokmateriālus PVN maksātājam, PVN parādās tikai uzskaitē, bet maksāts netiek. Tas tak neskaitās ar PVN neapliekams darījums? Man nav skaidrs vai var PVN priekšnodoklī atskaitīt PVN, kas ir no darījumiem, kas saistīti ar ienākumu gūšanu no kokmateriāliem. Piemēram - izdevumi par sniega tīrīšanu, lai varētu kokus izvest, reprezentācijas izdevumi - seminārs par darba organizāciju?
Berta
Berta 14.01.2011 13:11
8 сообщений на сайте

Ответы (6)

Un vēl - ja man ir arī neapliekamie darījumi, rēķinot proporciju, kopējos darījumos ņem vērā arī darījumus ar kokmateriāliem vai tikai tos apliekamos un neapliekamos, kas parādās PVN deklarācijā?
Berta
Berta 14.01.2011 13:17
8 сообщений на сайте
Tas nav PVN neapliekams darījums.Un nekādu proporciju nerēķina. Bet sīkāk visu MK noteikumi par kokmateriālu uzskaiti pie PVN liekas.Izstudējiet.
Ilma
Ilma 14.01.2011 13:58
30495 сообщений на сайте
Ja saņemat kokmateriali 190 Ls PVN22% 41.80, bet maksājat tikai.190Ls.

Tad aizpildāt PVN6.
Beata1201
Beata1201 14.01.2011 14:11
197 сообщений на сайте
Paldies, bet atbildes nav īsti par tēmu. Proporcija man jārēķina, jo ir neapliekami darījumi(kas nav saistīti ar kokmateriāliem). Zinu arī par uzskaiti un PVN6.

Bet paliek aktuāli jautājumi:

1. Kā rēķina proporciju, ja ir apliekami darījumi, neapliekami darījumi un darījumi ar kokmateriāliem? Vai kopējā darījumu summā ņem vērā arī darījumus ar kokmateriāliem?

2. Vai es drīkstu vai nedrīkstu PVN priekšnodoklī atskaitīt PVN par izdevumiem, kas man nodrošina ieņēmumus no darījumiem ar kokmateriāliem?
Berta
Berta 14.01.2011 14:17
8 сообщений на сайте
Darījumi ar kokmateriāliem ir apliekamie darījumi. Pie proporcijas aprēķina to pieskaitīsiet apliekamajiem. Priekšnodokli atskaitīt drīkstat.
Agrita
Agrita 14.01.2011 18:28
109 сообщений на сайте
MK noteikumu Nr 1028 nо 19.12.2006.g
Gravchik
Gravchik 15.01.2011 07:23
6084 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.