Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Skaidra nauda un IIN? К списку тем

Skaidra nauda un IIN?
Vai kāds var man palīdzēt? Mums ir ZS. Gada sākumā ieguldījām personīgo naudu 8000 Ls Zemn. saimniecībā kā aizdevumu. Savukārt, visa gada garumā šo aizdevumu sev it kā atmaksājām. Vai ZS īpašniekam ir jāuzrāda gada deklerācijā kā fiziskai personai, ka saņēmis naudu no ZS? Līdz ar to jāmaksā arī IIN? Bet sanāk tā negodīgi, jo tā ieguldītā nauda bija nopelnīta 2009. gadā un jau samaksāts IIN, bet, ja mēs to aizdevām un saņēmām atpakaļ jāmaksā otreiz IIN?

Grāmatvedību veicam paši un neesam īsti grāmatveži, līdz ar to radušos situāciju neizprotam. Palīdziet lūdzu. Paldies
Inuta24
Inuta24 16.01.2011 21:50
6 сообщений на сайте

Ответы (7)

Dotais aizdevums nav izdevums un atmaksātais - nav ieņēmums
Mu-maija
Mu-maija 16.01.2011 21:52
15863 сообщения на сайте
Meklējiet dzīvu grāmatvedi un pamācaties mazliet, citādi iebrauksiet kādās auzās un nepamanīsiet.
Mu-maija
Mu-maija 16.01.2011 21:53
15863 сообщения на сайте
Es sāku mācīties grāmatvežos, bet tagad esmu bērnu kopšanas atvaļinājumā un vēl neesmu beigusi, pabeidzu tikai 1. kuru, tur tādas lietas vēl nemācīja. Bet es noteikti atsākšu.

Vai variet tad man, lūdzu, pateikt, kurās ailēs saimnieciskās darbības žurnālā jāatrodas šīm summām pie ienākumiem un izdevumiem?
Inuta24
Inuta24 16.01.2011 22:04
6 сообщений на сайте
Paskatieties metodiskos norādījumus par žurnāla aizpildīšanu www.vid.gov.lv
Ilma
Ilma 16.01.2011 22:05
30495 сообщений на сайте
Ar saimniecisko darbību nesaistīti ieņēmumi un izdevumi.
Ilma
Ilma 16.01.2011 22:07
30495 сообщений на сайте
Tie vispār nav ne ieņēmumi ne izdevumi!

Ja jūs par to aizdevumu sev būtu maksājusi procentus, tad tie būtu jums ieņēmumi, bet ZS - izdevumi.
Thevip
Thevip 20.01.2011 18:01
5 сообщений на сайте
Paldies, sapratu kas un kā jāliek!
Inuta24
Inuta24 25.01.2011 12:53
6 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.