Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Autonodoklis - Dienas Bizness rīko forumu un skaidro К списку тем

Autonodoklis - Dienas Bizness rīko forumu un skaidro
http://db.lv/r/323-nodokli/234298-db-foruma-eksperti-skaidros-nodoklu-piemerosanu-prakse

Forumā uzņēmējim skaidros šobrīd aktuālos jautājumi par dienesta automašīnu nodokli, izmaiņām uzņēmumu ienākumu nodoklī, mikrouzņēmuma nodokļa darbību praksē un nedrošo parādu norakstīšanu.

Īpašs uzsvars likts uz aktualitātēm, kas skar PVN nodokļa izmaiņas un likmju piemērošanu, PVN atmaksāšanas kārtību ES nereģistrētajām apliekamajām personām, PVN priekšnodokļa apjoma ieskaitīšana automašīnām.
Meek
Meek 21.01.2011 16:06
5673 сообщения на сайте

Ответы (11)

Foumu rīko Dienas Bizness sadarbībā ar BDO Zelmenis&Liberte, un tas notiks 26. janvārī. Tanī piedalīsies Dienas Biznesa žurnālisti un zinošākie Latvijas eksperti, kuri skaidros un piedāvās praktiskus risinājumus saistībā ar 2011. gada nodokļu izmaiņām.

Forumu moderēs Madara Fridrihsone, laikraksta Dienas Bizness žurnāliste un izdevuma par nodokļiem un finansēm Saldo redaktore.

Noslēgumā plānots diskusiju panelis «PVN priekšnodokļa atskaitīšanas tiesības», kurā piedalīsies: Latvijas Nodokļu konsultantu asociācijas pārtsāvis Ainis Dābols, Rīgas Taksometru parka pārtsāvis Juris Osipovs,VID pārstāve Marina Kuzenko, Solvita Āmare-Pilka no LR Finanšu ministrijas, Kristīne Potapoviča no Potapoviča un Andersone un Inita Skrodere no BDO Zelmenis&Liberte.

Vot tikai es nesapratu, kā tajā forumā piedalīties un cik tas maksā
Meek
Meek 21.01.2011 16:07
5673 сообщения на сайте
Я получила вот такое письмо:

Aicinām apmeklēt Izdevniecības Dienas Bizness, BDO Zelmenis & Liberte un labāko Latvijas ekspertu organizēto forumu Vai Tu esi gatavs 2011.gadanodokļu pārmaiņām?

Norises laiks un vieta: š.g. 26. janvārī no plkst. 9:00 līdz 14:00 viesnīcā Radisson BLU Daugava.

iFinanses.lvabonentiem – īpaša cena 46,85 Ls plus PVN (parastā cena – 55 Ls plus PVN)!

Foruma dalībnieki: Vita Liberte, BDO Zelmenis&Liberte; Ainis Dābols, Latvijas Nodokļu konsultantu asociācija; Andrejs Birums, LR Finanšu ministrija; Astra Kaļāne, LR Finanšu ministrija; Solvita Āmare-Pilka, LR Finanšu ministrija; Marina Kuzenko, Valsts ieņēmumu dienests; Kristīne Jarve, Ernst&Young u.c.

Foruma galvenās tēmas:

•Uzņēmumu transporta līdzekļu nodoklis (auto nodokli)

•PVN priekšnodokļa atskaitīšana transporta līdzekļu izdevumiem

•Izmaiņas nedrošo parādu norakstīšanas kārtībā

•Uzņēmumu ienākuma nodoklis lielajām investīcijām

•Mikrouzņēmumu nodokļa piemērošana praksē

Foruma diskusijas tēma: PVN priekšnodokļa atskaitīšanas tiesības. Diskusijā piedalās visi foruma dalībnieki.
Irena22
Irena22 21.01.2011 16:16
42998 сообщений на сайте
Diemžēl bieži visādiem lektoriem nav uzticības vai arī tas maksā ļoti dārgi, bet labuma no tā maz;-)
Ilma
Ilma 21.01.2011 18:02
30495 сообщений на сайте
Liekas likumdevēji lobē tādus konsultantus likumus un MK uzrakstot tik pārprotami vai nesaprotami, ka viņiem nu darba pilnas mutes:-D
Ilma
Ilma 21.01.2011 18:04
30495 сообщений на сайте
Sūta aicinājumus uz semināriem bezjēgā. Samaksā un tikpat gudrs esi pēc semināra, ka biji pirms. Tāpat, ja VID radīsies jautājumi (tuk, tuk pie koka) varēs atsaukties tikai un vienīgi uz likumdošanu nevis - man tā teica forumā vai seminārā.
Zinme
Zinme 21.01.2011 18:19
1187 сообщений на сайте
šeit jau forumieši bijuši uz Jevgēniju Bespaļko semināru par autonodokli, bet jautājumus par auto nodokli prasa šet un saka kad viņš traktējis savārdāk. Kad smagām arī nevar 20% atskaitīt, es te lasīju iepriekš forumāLOL
Linete
Linete 21.01.2011 18:27
2983 сообщения на сайте
Semināru cenām jābut 20 Ls, stāsta 4 stundas par 64,66 LVL (lietišķās informācijas vadītie), mums darba laiks teiksim mēnesī 160 stundas x16,165= 2586,40 LVL nemaksā??
Linete
Linete 21.01.2011 18:30
2983 сообщения на сайте
Es eju uz bezmaksas VID semināriem un vienmēr esmu ļoti apmierināta.
Ilma
Ilma 21.01.2011 18:41
30495 сообщений на сайте
Es arī un vēl izmantoju Tildes piedāvātās grāmatvežu pēcpusdienas, starp citu Tildes mājas lapā ir pieejami lektores materiāli arī jaunajai pēcpusdienai.
Zinme
Zinme 21.01.2011 18:53
1187 сообщений на сайте
Kur var apskatīt VID semināru sarakstu?
Zhavoronoks
Zhavoronoks 22.01.2011 13:02
373 сообщения на сайте
Paldies, atradu, atvainojos par piesārņošanu.
Zhavoronoks
Zhavoronoks 22.01.2011 13:08
373 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.