Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Годовой отчет

Akts par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu К списку тем

Akts par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu
Labdien. man uz mājām atnāca vēstule kurā bija Akts par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu nr.12. vis būtu labi ja es saprastu par ko tas ir..dokumentā bija norādīti divi konti 5297 un 8469...cik es zinu tad viens ir norēķini par saņemtajiem avansiem un otrs ir ārkārtas izdevumi,ā un vēl minēts ka savstarpējie norēkini ir iegrāmatoti kontā 23197.. Tātad lūdzu vai kāds varētu paskaidrot kas īsti ir šie par kontiem.
Sanchez
Sanchez 21.01.2011 21:46
4 сообщения на сайте

Ответы (7)

No kā Jums ir tā vēstule? Par kontiem Jums nebūtu jāraizējas, bet par to kas ir akta autors un pašu summu.Vainu Jums kāds ir parādā vai nu Jūs esat kādam parādā.

"savstarpējie norēkini ir iegrāmatoti kontā 23197" - tas izskatās, ka Jūs esat kādam debitors jeb Jūs esat parādā.
Vijoliite
Vijoliite 22.01.2011 08:35
1711 сообщений на сайте
vestule atnaca no pilsetas domes...summa it ka nav diezko liela 14.52 tacu gribu zinat par ko tiesi tas ir.
Sanchez
Sanchez 22.01.2011 13:37
4 сообщения на сайте
Nu vai tad nav rakstīts par ko. Visdrīzāk par NĪN.
Ilma
Ilma 22.01.2011 13:38
30495 сообщений на сайте
Paša salīdzināšanas akta būtība ir izteikta tā nosaukumā.Standarta salīdzināšanas aktos nav sīkākas informācijas, tā ir tikai atlikumu salīdzināšana. Jūs parakstot šādu aktu, apstiprināsiet šo atlikumu, tāpēc pagaidām nedariet to. Padomājiet, vai nav kāds rēķins neapmaksāts, bet jebkurā gadījumā uzziniet, par ko tas ir.Laiveicas meklējumos!:-)
Vijoliite
Vijoliite 22.01.2011 14:07
1711 сообщений на сайте
Vijoliitei

Piedodiet,ka ne par tēmu -lūdzu vai varētu atsūtit Nolikumu par dāvanu kartēm.Tikko ieviesām tādu pakalpojumu un nav istas skaidrības. e-pasts valkasaptieka@inbox.lv Paldies.
Stenders
Stenders 27.01.2011 15:10
1 сообщение на сайте
Sveiki, vai no sistēmas Zalktis ir iespējams iegūt Aktu par savstarpējo norēķinu salīdzināšanu? Man nesanāk atrast. Ja, šajā sistēmā nav tādas iespējas, kur atrast paraugu?
Jukis
Jukis 04.02.2021 21:58
16 сообщений на сайте
Žurnāls- virsgrāmata > Klienta apgrozījumi > apakšā "Drukāt salīdz.aktu"
Elita33
Elita33 04.02.2021 22:17
508 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.