Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

UIN avansa maksājumi mikrouzņēmumam К списку тем

UIN avansa maksājumi mikrouzņēmumam
Vai ir pieredze kā piespiest VIDu noņemt UIN avansa maksājumu grāmatojumus uzņēmumam, kurš no 01.01.2011. ieguvis mikrouzņēmuma statusu? (janvārī, februārī izdrukās viss turpinās pēc vecās sistēmas)
Ievaneto
Ievaneto 01.02.2011 09:01
9 сообщений на сайте

Ответы (7)

Piezvanniet uz savu VID nodaļu un pajautājiet. To jau darījāt?
Ilma
Ilma 01.02.2011 09:25
30495 сообщений на сайте
a) iesniegt UIN deklarāciju par 2010.gadujau fiksi tagad (tas nekas, ka GP vēl nav pat domās gatavs)

b) rakstīt iesniegumu, ka sakarā ar bla bla bla lūdzam atcelt UIN avansa maksājumus 2011.gadā

Abi varianti man personīgi (dažādiem klientiem) pagājušomēnes nostrādāja perfekti.
_susurs_
_susurs_ 01.02.2011 10:20
848 сообщений на сайте
VID nodaļas sazvanīšanai esmu metusi mieru, jo paklausīties mūziku varu pa radio. Vakar iesniedzu gada pārskatu un tad rakstīšu iesniegumu, lai atceļ avansa maksājumus, jo likumā īsti tādu iespēju neredzu, bet ja tas strādā - man to vajag
Ievaneto
Ievaneto 01.02.2011 13:34
9 сообщений на сайте
Kā tad neredz likumā. Tieši likumā ir pateikst, ka MUN maksātāju UIN avansu nemaksā.
Ilma
Ilma 01.02.2011 13:51
30495 сообщений на сайте
Ja tu jau iesniedzi UIN deklarāciju, tad vairs nevajag nekādus iesniegumus. Viņi paši avansa aprēķinu pārrēķina.
_susurs_
_susurs_ 01.02.2011 13:51
848 сообщений на сайте
Ar tekstu, ka likumā neredzu iespēju domāju likuma 23.pantā noteikto kārtību kā var mainīt iepriekš iesniegta avansa maksājuma apmērus, jo automātiski nekas nenotiek - man ir avansa maksājums sastādīts kopā ar 2009.gadapārskatu, maksājumi jāveic 2010. un 2011.gadā. VID automātiski sagrāmatojis UIN 2011.gadā neskatoties uz mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja statusa iegūšanu. To, ka MUN maksātājam nav jāmaksā UIN, nosaka cits pants un par to neiet runa. Esošā avansa aprēķina maiņa likumā paredzēta tikai pie 2 nosacījumiem - NA samazināšanās, darbības veida maiņa utt.

Iesniedzu UIN deklarāciju un ceru uz aprēķināto avansu pazušanu.
Ievaneto
Ievaneto 01.02.2011 15:57
9 сообщений на сайте
точно так, VID automātiski sagrāmatojis UIN 2011.gadā neskatoties uz mikrouzņēmumu nodokļa maksātāja statusa iegūšanu

я сделала как описала тут коллега- Vakar iesniedzu gada pārskatu. Никаких дополнит заявлений не надо, автоматически останавливаются авансы и начисляется налог. А новые авансы не расчитываютмся потому как уже микропд.
Gloria
Gloria 01.02.2011 16:12
478 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.