Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

auto nodoklis un LUKoil rēķins К списку тем

auto nodoklis un LUKoil rēķins
Labdien! Uzņēmums maksā uzņēmumu vieglo transportlīdzekļu nodokli par 2 mašīnām (firmai pieder vēl kravas busiņi un traktortehnika), mēneša beigās saņemam LUKoil kopsavilkumu par izlietoto DD (atlaižu piemērošanai tiek izmantotas 3 degvielas kartes-bet pēc konkrētas kartes nevar noteikt kuram auto, traktortehnikai lieta DD, tomēr uz katra čeka ir ar pildspalvu norādīts kuram auto lieta DD). Jautājums, ja priekšnieks ir parakstījis un apstiprinājis šo čeku ar atbilstošā auto DD izlietojumu, vai varu pamatojoties tikai uz šo apstiprinājumu, atskaitīt no konkrētā čeka PVN 20%?
Santaat
Santaat 14.02.2011 11:23
377 сообщений на сайте

Ответы (24)

Man pat ir neērti jautāt, vai Jūs varētu man arī atsūtīt uz excelī šo failu? carina_@tvnet.lvEs būšu ļoti ļoti pateicīga, jo ar to auto nodokli, man pagaidām nav nekādas skaidrības
Fieffe
Fieffe 15.02.2011 10:48
54 сообщения на сайте
oj, ne tajā forumā ierakstīju
Fieffe
Fieffe 15.02.2011 10:48
54 сообщения на сайте
atkal piedošana, tomēr pareizā forumā uzrakstīju
Fieffe
Fieffe 15.02.2011 10:51
54 сообщения на сайте
Personīgi es uzskatu, ka būtu korekti samaksāt to 1 latu par mēnesi un skatīties failu glabatūvēs visu, kas tur ir ievietots, nevis lūgties, lai atsūta uz e-pastu.

Nav tas viens lats nekāds liels ietaupījums šajā gadījumā

Arī nekorekti dara tie, kas bez autora atļaujas izsūt e-pastu to, ko paši nav veidojuši, bet nokopēja no citiem.
Meek
Meek 15.02.2011 13:06
5673 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.