Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

darbnieka kvalifikācijas paaugstināšanas RIKOJUMS К списку тем

darbnieka kvalifikācijas paaugstināšanas RIKOJUMS
Не знаю как правильно оформить Rikojums ИЛИ Vienošanas на работника которого фирма отправляет на курсы Darba droš.aizsardz.Оплату производит фирма и хотелось бы иметь гарантию что сотрудник обязуется применить полученные знания во блага фирмы. Буду всем очень признателен за помощь.
Nik
Nik 05.03.2011 15:09
2 сообщения на сайте

Ответы (6)

Так и пишите, что вы посылаете, а работник обязуется...
Mu-maija
Mu-maija 05.03.2011 15:34
15862 сообщения на сайте
Rīkojums!
Kirsbauma
Kirsbauma 05.03.2011 17:21
1581 сообщение на сайте
Vai varbūt pielikums pie darba līguma, kurā atrunājat, ka darbinieks iegūtās zināšanas izmantos uzņēmuma saimnieciskajā darbībā?.. Vienlaikus - būs izpildītas likuma par UIN prasības un mierīgu sirdi izdevumus attiecināt uz saimnieciskās darbības izdevumiem..
Bluelady
Bluelady 06.03.2011 12:53
77 сообщений на сайте
Ar vienošanos pie DL nekur nevienu nesūta. Tur vienojas, ka, ja vadītājs uzrakstīs rīkojumu, tad darbinieks dosies.
Andaz
Andaz 07.03.2011 10:33
27892 сообщения на сайте
Kādu rīkojumu Jūs gribat rakstīt. Ja darbinieks ir jau nozīmēts kā atbildīgais par darba aizsardzību uzņēmumā, tad kursos papildina tikai zināšanas. Ja viņam pirms tam nebija šādu pienākumu, tad pielikumu pie līguma, par papildus darbu...
Dali
Dali 11.03.2011 15:31
17 сообщений на сайте
Dali - Nevajag tik kategoriski spriest par darbu, ko mēs neesam neviena mācījušās. Arī lietvede savu darbu mācās gadiem, tāpat kā grāmatvede. lai darbinieku kaut kur aizsūtītu ārpus darba vietas, jāraksta rīkojums.
Andaz
Andaz 14.03.2011 12:00
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.