Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN eksportam К списку тем

PVN eksportam
Labdien!

Vēlētos dzirdēt pārs padomus.

Tātad ja es nopērku maisu ar malku te Latvijā ko esportēju Norvēģiju( kas nav ES) vai eksportēju uz ES valstīm! Kāda ir atškirība ar to PVN? Vai pārdevējam ir jāpiestāda man preces cena + PVN?? Valūta ir eiro, bet tam jau nav nozīmes... laikam

Preci savācu pie ražotāja un neizkraujot Latvijā vedu prom pa taisno vedu prom. Rēķins tiek pāstādīts firmai kas ir reģistrēta Latvijā.

Paldies
Pagale
Pagale 23.03.2011 15:46
3 сообщения на сайте

Ответы (4)

Eksportējot preci uz ES vai Norveģija PVN būs ar likmi 0%. Atšķiriba ir PVN likuma pants un to ka uz Norveģiju janoformē eksporta deklaraciju
Rohan
Rohan 23.03.2011 15:51
497 сообщений на сайте
Ok. Paldies.

Bet ražotājam ar tak rēķins ir jāstāda ar PVN, bet jāatmaksā tikai pamatsumma un PVN nav jāmaksā. Cik saprotu kkāds PVN panta punkts par kokmatariāliem!

Prāta var sajukt lasot VID mājas lapu.
Pagale
Pagale 23.03.2011 15:58
3 сообщения на сайте
Tā gluži nav, sagatavota kamīnmalka ir prece, tātad jāapmaksā ar visu PVN
Villnis5
Villnis5 24.03.2011 12:43
43 сообщения на сайте
Bet ja pavadzīmē raksta kad tā ir malka ne kamīnmalka? tad ir vai nav?
Pagale
Pagale 30.03.2011 10:01
3 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.