Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Pakalpojumu sniegšanas vieta К списку тем

Pakalpojumu sniegšanas vieta
Sākiet, lūdzu, ja lavijas SIA (PVN maksātājs) sniedz citam °latvijas uzņēmumam (PVN maksātājs) pakalpojumus - aizved preci uz Lietuvu. Vai pareizi domāju - pakalpojumu sniegšanas vieta ir Latvija un darījums apliekams ar 22%PVN.
Unija
Unija 24.03.2011 09:20
302 сообщения на сайте

Ответы (3)

Jā, pareizi.
Fieffe
Fieffe 24.03.2011 09:22
54 сообщения на сайте
Bet, ja tas pats transporta uzņēmums šo preci aizved (tranp.pakalpojums) uz Norvēģiju (nav ES valsts), tad PVN 0%.
Elita
Elita 24.03.2011 13:51
1310 сообщений на сайте
Latvijas uzņēmums sniedz pakalpojumu Latvijas uzņēmuma ( abi PVN maksātāji), krava transportēta no Zviedrijas uz Norvēģiju vai no Norvēģijas uz Zviedriju PVN 0% (PVN dekl. 43/48 rindas). BET ja pakalpojumu sniedz Latvijas uzņēmums Norvēģijas uzņēmumam pārvedot preces no Zviedrijas uz Norvēģiju vai no Norvēģijas uz Zviedriju - arī PVN 0% (PVN dekl. 43/48 rinads) vai ( PVN dekl. 48.2.rindaun PVN1 III daļā atšifrēt) ?
Mior
Mior 15.07.2011 09:20
1115 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.