Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Tilde Jumis К списку тем

Tilde Jumis
Labdien!

Direktors reizi mēnesī atved saņemtās pavadzīmes, programmā ievadu visas pz vienā datumā. Ja izprintē laukā no programmas, atšķiras pavdz. izrakstīšanas datums no saņemšanas datuma. Kā Jūs dariet? Vai Excelī taisiet? Paldies
Solstra
Solstra 28.03.2011 19:40
186 сообщений на сайте

Ответы (4)

Pavadzīmes formā augšējā labajā stūrī ir reģistrācijas datums, ko var nomainīt.

Pz reģistrācijas žurnālu var eksportēt uz Excel un izlabot datumus, uz kādiem vajag.
Andaz
Andaz 28.03.2011 19:53
27892 сообщения на сайте
Es mēģināju augšējā labajā stūrī mainīt datumu, bet diemžēl printējot vīņš tomēr parāda ierakstīšanas datumu. Vai es kaut ko nepareizi daru?
Solstra
Solstra 28.03.2011 22:09
186 сообщений на сайте
Kāpēc jāuztraucas? Galvenais, lai žurnālā (excel tabulā) saņemšanas vietā reģistrē. Programmā var reģistrēt neatkarīgi no izrakstīšanas datuma. Zinu, citi nemaz nereģistrē, uzreiz veido grāmatojumu, vai tikai pie apmaksas. Nav jāsaspringst, es domāju.
Dora36
Dora36 29.03.2011 09:48
351 сообщение на сайте
Neko printējot viņš pats nerāda. Tikai to, kas pavadzīmes kartītē.

http://forums.tilde.lv/ērtāk atbildēt, jo var ievietot bildes.
Andaz
Andaz 29.03.2011 10:22
27892 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.