Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Metodiskais materiāls Uzņēmuma vieglo transport nodokļa maksātājiem К списку тем

Metodiskais materiāls Uzņēmuma vieglo transport nodokļa maksātājiem
Ieliku tēmu, pat nezinu, ko gribēju...

Laikam jau tikai pašausmināties, ka atkal jaunas tabuliņas jātaisa, jo tik sīkus aprēķinus neveicu un uzskaites reģistrus netaisīju:-<

Bet lasot to visu tā arī nesaprat, kas notiek ar auto, kas iznomātas/patapinātas no fiziskas personas... Nu nekur nebija teikts, ka uzņēmumam jāpārreģistrējas kā turētājam...

Vienīgais piemērs, ja firma firmai nomā...

Un vēl nesapratu - tagad arī pāsnodarbinātiem jāmaksā tas nodoklis? Agrāk VID skaidroja, ka 100% nav
Ievina
Ievina 31.03.2011 11:36
134 сообщения на сайте

Ответы (5)

Neredzu kur Jūs esiet to ielikusi.

Fiziskam personām vieglo a/m nodoklis nav jamaksā.
Ilma
Ilma 31.03.2011 11:49
30495 сообщений на сайте
Ko es neesmu ielikusi?

Es sapratu, ka jāmaksā arī visiem tiem, kas grāmatvedību kārto vienkāršajā ierakstu sistēmā - individuālajiem komersantiem.... Nu pašnodarbinātie gan nav individuālais komersants...:-/
Ievina
Ievina 31.03.2011 12:00
134 сообщения на сайте
Es sapratu, ka jāmaksā arī visiem tiem, kas grāmatvedību kārto vienkāršajā ierakstu sistēmā - individuālajiem komersantiem....

Можно платить по желанию.
Albina
Albina 31.03.2011 12:03
64703 сообщения на сайте
Bet es vēl nesapratu, kas notiek, ja firma nomā mašīnu no fiziskas personas, tipa patapinājuma līgums... Tur neviens piemērs nebija dots:-S
Ievina
Ievina 31.03.2011 12:11
134 сообщения на сайте
ā es domāju kādu pielikumu esiet ielikusi.

IK ir reģistrēts KR tāpēc uz vieņiem attiecas vieglo a/m nodoklis. Bet saimn.darbības veicējs nav reģistrēts KR, tādēļ uz viņiem šis likums attiecas.Jūtiet atšķirību.

Ja nomā vai patapina, tad a/m nonāk uzņēmuma turējumā un jāieraksta tehniskajā pasē turētājs uzņēmums un jāmaksā vieglo a/m nodoklis.
Ilma
Ilma 31.03.2011 13:50
30495 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.