Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Atkal GPS К списку тем

Atkal GPS
Uzliekot sistēmas uz mešīnām es dalīju PVN 80 un 20%.Bet kā jūs darāt ar rēķiniem par šo iekārtu nomu.Vaiarī jādala PVN?:-<
Vinkijs
Vinkijs 01.04.2011 11:05
1654 сообщения на сайте

Ответы (5)

Nedaudz dīvains jautājums

Pajautājiet savam galvenajam grāmatvedim, gan jau tas zinās, bet ja nē, tad šeit forumā var rast atbildes.
Livijano
Livijano 01.04.2011 11:51
601 сообщение на сайте
Livijano ,cik labi tu tēlo gudro šeit forumā.

Vinkijs
Vinkijs 01.04.2011 12:43
1654 сообщения на сайте
AAAA, tad tas bija aprīļa joks, kuru es izrādās neesmu izpratusi (atšķirībā no citiem foruma dalībniekiem, kuri to ir sapratuši, jo vispār neatbildēja)
Livijano
Livijano 01.04.2011 13:58
601 сообщение на сайте
Livijano.

Es ļoti šaubos vai tu pati zini kā jārīkojas šajā situācijā.Ir tēmas kur apspriests GPS uzstādīšana un ar to saistītais PVN. Par nomu tur nekas nav atrunāts.Ja nezini,tad labāk neko neraksti.Irsituācijas.kur arī galv. grāmatvedis šaubās.Tāpēc jau ir forums,kur kaut ko uzprasīt.Ja arī citi neatbildēja, tad ir aizņemti ar darbiem, nekā viens otrs kurš nodarbojas ar diezi ko.Personīgi tu.:-x
Vinkijs
Vinkijs 01.04.2011 14:24
1654 сообщения на сайте
Vinkijs

un kas ir teikts par izdevumiem kas ir sasitīti ar šādu auto izmantošanu?
Puika
Puika 01.04.2011 14:30
381 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.