Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

jauns SIA mikrouznemums К списку тем

jauns SIA mikrouznemums
Esmu atverusi jaunu SIA mikrouznemumu. darba iekartosanas firma. bet darbiba vel nenotiek. vai varat pateikt kadas atskaitesun lidz kuram man jaiesniedz? esmu PVN maksataja ari. viss tikai top gan birojs gan gramatvedis,bet cik zinu jaiesniedz atskiates kur nulites un svitrinas..paldies..
Madzina
Madzina 22.04.2011 14:07
1 сообщение на сайте

Ответы (2)

PVN atskaite sanāk pa 0, ja nav bijuši darījumi, MUN deklarācija 1x ceturksnī, tagad par 2.cet.sanāk 15.07.
Colin
Colin 22.04.2011 15:11
101 сообщение на сайте
Jūs esat parastais mikrouzņemums, vai mikrouzņemums, kurš maksā MUN nodokli? Tā ir liela atšķirība....

Ja Jūs esat mikrouzņemums, kurš maksā MUN nodokli, tad pirmais, kas Jums jādara, jāpieņem darbā īpašnieks ( no tā datuma, kad ir reģistrēta firma)un šo informāciju uzreiz jāsniedz VID-ā. Un ja Jus vel neesat sākuši darbību, tad jāsniedz PVN deklarcija par I. ceturksni ar 0.00 un MUN deklarācija par I. ceturksni ar 0.00 (abas līdz 15. aprilim)
Sletla
Sletla 23.04.2011 13:23
13500 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.