Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Kursa darbs К списку тем

Kursa darbs
Es rakstu kursa darbu, par (mazumtirdzniecības preču pārdošana)uzņēmuma grāmatvedības dokumentiem, bet beigās izrādījās, ka šī uzņēmuma grāmatvede nav ļoti atsaucīga un nedod man nekādus dokumentus un saka, ka internetā visu var atrast:-@ Man kaut kā neizdodas atrast neko!

Es būšu ļoti, ļoti pateicīga, ja kāds man atsūtīs krājumu uzskaites nolikumu, pamatlīdzekļu uzskaites kārtību un nolietojuma uzskaitu, gada pārskata, kā arī citu grāmatvedības pārskatu sagatavošanas noteikumus.

Vēl var vispārīgi kādu darbu, ja tāds ir rakstīts, jo man laika vairs nav daudz rakstīšanai. Kā vienmēr visu atlieku uz pēdējo laiku.

Mans e-pasts: liiga33@inbox.lv
Liidzis
Liidzis 06.06.2011 01:19
1 сообщение на сайте

Ответы (6)

Купите абонемент (хотя бы на месяц) и все что Вам нужно найдете в хранилище у пользователей.
Sof_b
Sof_b 06.06.2011 08:48
1927 сообщений на сайте
Lietotāju failos ir ļoti daudz noderīgu materiālu.

Patreiz grāmatvežiem ir daudz darba, nevienam nav laika priekš Jums meklēt materiālus!:-D
Kirsbauma
Kirsbauma 06.06.2011 10:55
1581 сообщение на сайте
Patiešām! Kāda gan tā grāmatvede!

Mans ir šokā!

Ja es būtu grāmatvedis, visiem studentiem pēdējā naktī pirms kursa darbu, prakses atskaites, diplomdabu un tml. iesniegšanas noteikti nosūtītu visu iespējamo dokumentu blāķi.

Iepriekš vēl pajautātu, kādiem burtiem, ar kādiem Margin-iem, kādiem fontiem un cik lielām atstarpēm starp rindiņām vajag.

Grāmatvežiem sen bija laiks saprast, ka viņiem tagad ir situsi stunda visu darīt studentu vietā, pie kam pēdējā dienā!

Nepateicīgie grāmatveži!
Aivars007
Aivars007 06.06.2011 14:09
26984 сообщения на сайте
Cleo
Cleo 06.06.2011 14:28
19234 сообщения на сайте
Gatavus darbus var dabūt no Atlanta, bet tas nav par velti, un kvalitāte arī ir tāda un kāda ir...

Bet idejas var labi pasmelties, ja protams, pašam gribas ko darīt
Livijano
Livijano 06.06.2011 16:32
601 сообщение на сайте
Kāda neiecietība!

Par naudu!

Grāmatveži taču var tāpat par velti visu, ko vajag, atsūtīt!

Ir nu gan cilvēki!
Aivars007
Aivars007 07.06.2011 07:55
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.