Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

par pvn pakalpojumiem - transports К списку тем

par pvn pakalpojumiem - transports
5.piemērs no vid metodikas

Latvijas apliekamā persona sniedz preču transporta pakalpojumu Igaunijas apliekamai personai, pārvedot preces no Latvijas uz Krieviju.

Tā kā pakalpojuma saņēmējs ir Igaunijas apliekamā persona, kas veic saimniecisko darbību, tad pakalpojuma sniegšanas vieta ir Igaunija.

Ņemot vērā to, ka preču transporta pakalpojums ir saistīts ar preču eksportu no ES teritorijas, Igaunijas apliekamā persona par saņemtajiem transporta pakalpojumiem neaprēķina PVN. Latvijas apliekamā persona darījumu uzrāda PVN deklarācijas 48.2rindā un tās pielikuma PVN 1 III daļā. Kā pamatojumu piemērotajam režīmam PVN rēķinā Latvijas apliekamā persona norāda atsauci uz Padomes 2006.gada28.novembra direktīvas 2006/112/EK par kopējo pievienotās vērtības nodokļa sistēmu 146.pantu

tajā pvn1 III daļā viņš jāatšifrē no jebkuras summas, vai tikai virs 1000ls. man programma automātiski atšifrē šitam arī zem 1000ls - tas programmas gļuks?? es it kā neredzu tādu prasību metodikā.
Sibylla
Sibylla 10.06.2011 12:32
1499 сообщений на сайте

Ответы (2)

PVN 1(3) daļā jāatšifre tikai virs 1000,00 ls.

T-datījumi zem 1000,00 ls -summas kopa. MK 1640 21.6.5. panta
Michel
Michel 10.06.2011 14:45
нет сообщений на сайте
man jau arī tā likās, bet programmas versija mani samulsināja, ja nu esmu ko palaidusi garām, paldies.
Sibylla
Sibylla 13.06.2011 11:52
1499 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.