Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PPR без подписи. Изменения в законе о бухгалтерии К списку тем

PPR без подписи. Изменения в законе о бухгалтерии
http://www.likumi.lv/doc.php?id=229227
Lina
Lina 15.06.2011 13:37
167 сообщений на сайте

Ответы (27)

Reizēm lasu un brīnos - izskatās, ka lielākā daļa grāmatvedību kārto tāpēc, ka VIDam vajag, nevis tāpēc, ka tas uzņēmuma vadībai nepieciešams.

Esmu strādājusi lielā AS, kurā katras nedēļas beigās avansu norēķinu persona rakstīja iesniegumu avansiem, kurā ierakstīja, ko, cik, par cik un kāpēc pirks. Visiem līdz 5dienai bija jāzina, ko vajag - garšvielas, izejvielas, saimniecības preces... neizdomāji-pats vainīgs!

katru nedēļu bija jātaisa budžets - faktiskais par iepriekšējo nedēļu un plānotais par tekošo. Visas izmaksas tika saskaņotas. FinDir katru dokumentu novīzēja grāmatvedībai un nekas - rokas nenokrita!

Nevienu tāda kārtība neizbrīnīja.

Visi mācēja ieplānot, saplānot.
Andaz
Andaz 28.06.2011 11:37
27892 сообщения на сайте
Ja jau šādi uzņēmumi Latvijā būtu daudz, tad arī krīze nebūtu tāda, visi sīki un dir vispār nelasa likumdošanu.
Linete
Linete 28.06.2011 12:15
2983 сообщения на сайте
Ko te daudz brīnīties, ja mazo firmu lielakajā daļā grāmatvedis uzskata, ka strāda priekš firmas vadībass un īpašnieka, bet paši tie vadītāji un īpašnieki uzskata, ka viņiem tas i nafig nevajag un tas viss ir lieki izdevumi tikai VIDa vajadzību apmierināšanai.
Meek
Meek 28.06.2011 12:35
5673 сообщения на сайте
tad tādam grāmatvedim (ar tādiem uzskatiem) nevajadzētu te dod citiem aplamus padomus!
Andaz
Andaz 29.06.2011 12:02
27892 сообщения на сайте
Neviens te nevienam aplamus padomus nedod.

Šeit katram ir tiesības izteikt savu viedokli.

Andaz, Jūs neesat šeit vienīga pareiza, lai visus pārējos saukt par aplamu padomu devējiem.
Meek
Meek 29.06.2011 12:34
5673 сообщения на сайте
Nesaucu visus par aplamo padomu devējam, bet daži pacenšas.

Tas gan nav šajā tēmā, bet citās.
Andaz
Andaz 29.06.2011 13:39
27892 сообщения на сайте
Interesanti, kur es kādam iedevu aplamu padomu ?

Personīgi es vienmēr tikai izsaku savu viedokli un pamatoju to. Katram pašam jādoma ar savu galvu, vai mans viedoklis viņa situācijā ir derīgs, jo katrā situācijā lēmums var atšķirties.
Meek
Meek 29.06.2011 14:11
5673 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.