Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

priekšapmaksas rēķ. un PVN К списку тем

priekšapmaksas rēķ. un PVN
Labdien!

Lūdzu palīdziet ar padomu! Aprīlī ir saņemts priekšapmaksas rēķins (pa faksu)un tajā pašā dienā arī apmaksāts. Tad aprīļa beigās ir saņemta maza daļa no precēm (apmēram 10%). Pārējā daļa pienāca maijā. Pašlaik ir jau jūnija beigas, bet man vēljoprojām nav ne priekšapmaksas rēķina oriģināla, ne pavadzīmes. Ir tikai rēķins pa faksu, bankas izdruka par apmaksu un transporta pavadzīmes bez summām. Vai es varu šo darījumu jau rādīt PVN deklarācijā? Cik saprotu 2 nosacījumus varam pierādīt preces saņemšanu un samaksa, tātad varu deklarēt. Vai nebūs problēmu ar VID, ja man nav pavadzīmes ko uzrādīt, jo summa ir liela (ap 60 tūkstoši Ls)

Vai varbūt es te meklēju problēmas kur to nemaz nav?!:-/
Ilzevr
Ilzevr 20.06.2011 16:47
149 сообщений на сайте

Ответы (9)

Vai jūs neuzrādījāt šo darījumu aprīļa deklarācija?
Loral
Loral 20.06.2011 19:16
1163 сообщения на сайте
PVN jau var atskaitīt tad, kad tika veikta avansa rēķina apmaksa, orģināls, protams, nepieciešams (bet to var arī palūgt atsūtīt pa pastu.
Zukcis
Zukcis 20.06.2011 21:57
14 сообщений на сайте
Meklējiet pavadzīmi par saņemto preču daļu. Tas arī būs Jums dokuments priekšnodoklim. Un nebūs nekas jākorīģē aprīlī.

Zvaniet un prasiet piegādātājfirmai. Mēs te nepalīdzēsim.
Andaz
Andaz 21.06.2011 11:03
27892 сообщения на сайте
Paldies par atbildēm!

Visa nelaime tā ka piegādātājfirma man jau kopš aprīļa beigām sola atsūtīt visus rēķinus, bet tā arī vēl joprojām gaidu. Bet PVN atpakaļ no valsts gribas, tāpēc arī satraucos vai ar to informāciju kas man ir pietiks.

Firma līdz šim likās nopietna, bet tagad, pēc tādas rīcības, vairs nezinu ko domāt.
Ilzevr
Ilzevr 21.06.2011 11:45
149 сообщений на сайте
Tas nu gan bija jāzina, ka preces bez pavadzīmes nedrīkst transportēt.

Un jūnijs nav jāgaida, ja prece pienākusi, bet p/z nav. Kā tad Jūs vispār zināt, ka prece saņemta, ja jau nav p/z?:-/
Andaz
Andaz 22.06.2011 09:54
27892 сообщения на сайте
Prece tika transportēta ar transporta pavadzīmi un to ir parakstījis gan pārdevējs gan pārvadātājs gan pircējs. Tā kā par preces saņemšanu šaubu nav. Šaubas ir par nodokļa rēķina neesamību.

Bet nu jau izskatās ka pārdevējs ir pamodies un rēķins man būs
Ilzevr
Ilzevr 27.06.2011 15:59
149 сообщений на сайте
Vai tad tā nabaga transporta pavadzīme nav aizpildīta tā, lai kalpotu arī par nodokļa rēķinu??
Andaz
Andaz 27.06.2011 17:35
27892 сообщения на сайте
Transporta pavadzīme ir identiska nodokļu rēķinam tikai bez dažām svarīgām sastāvdaļām - cenas un summām.
Ilzevr
Ilzevr 28.06.2011 11:36
149 сообщений на сайте
Reizēm pircējs vai pārdevējs nevēlas lai cenu zinātu arī pārvadātājs, tāpēc tiek rakstīti šādi dokumenti.
Ilzevr
Ilzevr 28.06.2011 11:38
149 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.