Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Prece uz Lietuvu fiziskai personai К списку тем

Prece uz Lietuvu fiziskai personai
Labdien! Sakiet, lūdzu, ja tiek pārdota prece Lietuvas fiziskai personai (prece tiek no Latvijas aizvesta uz Lietuvu), izrakstīta pavadzīme, piemērojot 22% PVN Latvijā, vai tā ir pareizi? vai, sasniedzot kādu noteiktu summu, nav jāreģistrējas Lietuvas PVN maksātājos? milzīgs paldies
Gnuuu
Gnuuu 28.06.2011 07:30
151 сообщение на сайте

Ответы (4)

piemērojot 22% PVN Latvijā, vai tā ir pareizi? - pareizi

vai, sasniedzot kādu noteiktu summu, nav jāreģistrējas Lietuvas PVN maksātājos?

nē, ja preču piegādes vieta ir Latvijā
Tt7
Tt7 28.06.2011 09:42
37863 сообщения на сайте
Paldies lielais :)! Vai atbilstošais likuma pants, kādēļ preču piegādes vieta ir Latvija ir likums "Par pievienotās vērtības nodokli" 4. panta 3. daļa 1. punkts??

": Preču piegādes vieta:

1) ja preces tiek nosūtītas vai transportētas, — ir tā vieta, kur atrodas preces, kad tiek uzsākta preču nosūtīšana vai transportēšana; "
Gnuuu
Gnuuu 28.06.2011 09:58
151 сообщение на сайте
Если товар продаёте физику, который не ведёт хоздеятельность, т.б., не зарегистрирован плательщиком налогов в Литве, а товар везёте из Латвии в Литву, то на всё будет наши пока ещё 22%, и на товар и на транспортировку
Tt7
Tt7 28.06.2011 10:15
37863 сообщения на сайте
paldies tiešām milzīgais
Gnuuu
Gnuuu 28.06.2011 10:42
151 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.