Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

nepareizi nodeklarēta alga К списку тем

nepareizi nodeklarēta alga
Idiotisma rezultātā, neviens nepamanīja,ka šogad mainās minimālās algas likme un visu gadu deklarētas algas pēc likmes 180, nevis 200.

Ko darīt ar VSAOI atskaitēm?
Madja
Madja 11.07.2011 10:53
19 сообщений на сайте

Ответы (22)

nezinu gan,cik rūpīgi vid tam seko. kad pirms gada mani "iemeta" grāmatvedībā, neviens man neko tolkam nepaskaidroja un par to,ka jāvada arī stundas, attapos vairākus mēnešus vēlāk - attiecīgi tur bija galīgs bardaks, bet neviens neko nerakstīja.

man šobrīd tiešām interesē, kurš variants vismazāk var saduļķot ūdeni dīķī.

man itkā jau nav jātaisnojas, bet AndaZ nu mazliet par šerpu tomēr - es taču teicu,neesmu grāmatvedis, ne jau es tikai pie tiem 4 kantoriem,kas man te ir, varu grāmatvedībā meditēt, tas ir tikai viens no maniem "blakuspienākumiem",kuriem šefaprāt nekāda piepūle nav nepieciešama, neba nu man kāds piemaksāja,kad pielika klāt šo un neba nu man pirms tam trūka,ko darīt. jā,es labprāt lasītu, vēl labrātāk aizietu uz kursiem, jo man patīk, bet nav jau kad. es nežēlojos, es tikai lūdzu dalīties zināšanās, kuras jums ir, bet man nav.
Madja
Madja 13.07.2011 15:41
19 сообщений на сайте
Forumā nevar iemācīties par grāmatvedi.

Āmen!
Aivars007
Aivars007 13.07.2011 20:45
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.