Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN priekšnodoklis К списку тем

PVN priekšnodoklis
PVN deklarācijā priekšnodoklī neuzrāda samaksāto avansu? Tikai saņemto avansu parāda PVN deklarācija, Vai ne tā. Man te sāk putrot galvu. Ja kāds varbūt zin no galvas, kurā PVN likuma pantā tas ir noteikts.

Paldies iepriekš
Diii
Diii 13.07.2011 14:00
388 сообщений на сайте

Ответы (7)

Берём закон о ПВН и читаем 10-ю статью, в каких случаях с уплаченных авансов отчисляется предналог, а потом читаем 12-ю статью, в каких случаях уплачиваем ПВН с полученных авансов
Tt7
Tt7 13.07.2011 14:03
37863 сообщения на сайте
Kā Jums metodikā par samaksātajiem avansiem?
Kirsbauma
Kirsbauma 13.07.2011 14:04
1581 сообщение на сайте
Ja būtu metodika ka pienākās es pateiktu

Paldies par atbildēm
Diii
Diii 13.07.2011 14:05
388 сообщений на сайте
Tad sarakstiet metodiku kā pienākas un būs viss skaidrs.

Saņemtos avansu PVn deklarācijā jānorāda obligāti, bet par samaksātiem avansiem var izvēlēties- vai nu iekļaut priekšnodoklī samaksāto avansu - ja ir divi no trim kritērijiem: saņemts rēķins (avansa), samaksāts rēķins (avansa), saņemta prece (pakalpojums) (tikai neaizmirst, ka pēc tam rēķinu nenorādīt, lai neaiziet dubultā) vai neiekļaut samaksājot avansu, bet iekļaut priekšnodoklī pie rēķina saņemšanas (un preces vai pakalpojuma saņemšanas).
Cleo
Cleo 13.07.2011 14:50
19234 сообщения на сайте
man pie šitā paša jautājums - mēģinu lasīt bet nesaprotu.

aprīlī izstādīju rēķinu ,klients pieprasīja,lai būtu kā avansa rēkins,uzriez samaksāja,nodeklarēju PVN.

tagad viņi pieprasīja lai izstāda pilnu rēķinu ar norādi,ka daļa samaksāta avansā.

kā taisīt PVN atskaiti tagad? pirmais rēķins ir norādīts pvn 3.pielikumā aprīlī - vai man jālabo aprīļa atskaite, jeb var kautkā tagad par jūniju norādīt?

lūdzu, nelamājiet atkal mani, neesmu grāmatvedis, mēģinu iebraukt,cik sanāk, bet ar šādu lietu nav nācies saskarties.
Madja
Madja 13.07.2011 15:25
19 сообщений на сайте
Aprīlī nekas nav jālabo, jūnija deklarācijā uzrādīsiet starpību starp pilno rēķinu un avansu.
Abra
Abra 13.07.2011 15:39
2285 сообщений на сайте
Vispirms jāizstāda visi tomātu dēsti no lecektīm siltumnīcā, pēc tam var ķerties klāt PVN.

Ja neesat grāmatvedis, dodiet to darbu grāmatvedim.

Neviens šeit forumā par grāmatvedi vēl nav izmācījies.
Aivars007
Aivars007 13.07.2011 20:38
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.