Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

SIA mikrouzņēmuma apgrozījums К списку тем

SIA mikrouzņēmuma apgrozījums
Sveicināti! Vai kāds var man palīdzēt precizēt info par SIA mikrouznemuma apgrozijumu? MU nav PVN maksātājs. Kā zinām, mikrouzņ. 9% jāmaksā no apgrozījuma. Ja man 3. cet ir izrakstīti rēķini par 100 Ls un bankā 3. cet.ienāk arī tie paši 100 Ls par tiem pašiem rēķiniem, tad es maksāju mikro nodokli 9Ls. Bet, ja man ir tā, ka rēķinus es izrakstu par 200Ls 3. cet., bet bankā reāli ienāk 3. cet. 100 Ls (jūlijā ienāk 50 Ls, augustā - 50 Ls, bet septembrī - necik, lai gan rēķins septembrī izrakastīts par 100 Ls), tad es mikro nodokli maksāju no jūlija 50 Ls un augusta 50Ls t.i 9Ls? Un tad par septembra rēķinu, par kuru reāli nauda ienāk oktobrī, es maksāju MU nodokli nakamajā ceturksnī? Vārdu sakot - nodokli es maksāju no reāli ienākosās naudas bankā, vai no konkrēti centurksnī izrakstīto rēķinu summas (no savas tīrās realizācijas ceturksnī)? Ja man SIA tagad ir PVN maksātājs, vai būs tā pat?
Vgkmeitene
Vgkmeitene 27.07.2011 16:54
6 сообщений на сайте

Ответы (3)

Jūs jau rakstījāt : Kā zinām, mikrouzņ. 9% jāmaksā no apgrozījuma- realizāciju uzskaita kā parastiem SIA, nav atšķirības .
Inz
Inz 27.07.2011 17:18
661 сообщение на сайте
MUn maksā no izrakstītajiem rēķiniem nevis no saņemtās naudas, jo strādā pēc uzkrāšanas principa nevis pēc kases principa.
Cleo
Cleo 27.07.2011 17:22
19234 сообщения на сайте
Paldies par atbildēm.
Vgkmeitene
Vgkmeitene 27.07.2011 17:33
6 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.