Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

PVN un preču pārdošana uz ES К списку тем

PVN un preču pārdošana uz ES
PVN 28.panta(1)daļa ... preces es Rīgā pārdodu Igaunijas PVN maksātājam. Viņš pats preci no Rīgas aizved uz Tallinu.

Un MK.Nr.933. ... 336.punktsnosaka, ka lai apliecinātu nodokļa 0 % likmes piemērošanu manā rīcībā jābūt dokumentiem, kuri nepārprotami apliecina 0% likmes piemērošanas pamatotību.

Jautājums- kas tad praksē ir šie dokumenti? Vai pietiek ar pavadzīmi, kur preču saņemšanas vieta ir Tallina?

Krava ir neliela un Igauņu uzņēmums ar savu vieglo mašīnu viņu aizved uz Igauniju.
Bruklena
Bruklena 08.08.2011 16:19
211 сообщений на сайте

Ответы (6)

Vajag noformēt CMR
Rohan
Rohan 08.08.2011 16:28
497 сообщений на сайте
Manā praksē ir arī tā, ka Polijas uzņēmums mums sūta oficiālu vēstuli ar lūgumu apstiprināt tādu un tādu INV. preču saņemšanu Latvijā, jo CMR netiek formēti.Acīmredzot Polijas VID ar šadu oficiālu vēstuli uz veidlapas pietiek.
Otija
Otija 08.08.2011 17:28
1772 сообщения на сайте
Izrādās , ka CMR ir , tomēr vēl papildus jautā vēstulē apstiprinājumu. Tā lūk.
Otija
Otija 08.08.2011 17:31
1772 сообщения на сайте
A iekš CMR , kas ir preču nosūtītājs?

Manā gadījumā , sanāk, ka preci nosuta pats preces pircējs (igaunis)? Es jau tikai pārdodu pāri slieksnim, par transportēšanu es neatbildu. Vai pareizi saprotu?
Bruklena
Bruklena 08.08.2011 18:18
211 сообщений на сайте
Manuprāt, pietiek, ja Igaunijas puses pārstāvis parakstās INV. par preces saņemšanu.
Inz
Inz 08.08.2011 19:44
661 сообщение на сайте
Mēs (pēc VID lūguma) lūdzam, lai partneris pa pastu atsūta vienu invoice eksemplāru atpakaļ ar atzīmi, ka preci saņēmuši (paraksts, zīmogs).
Janija
Janija 08.08.2011 20:02
331 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.