Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Neskaidrības ar Mikronodokli К списку тем

Neskaidrības ar Mikronodokli
Labdien.

Lieta tāda, ka gribu maksāt mikronodokli, bet situācija ir šāda: ik mēnesi saņemu ienākumus ap 3000Ls kurus ieskaita ne man, bet citai personai (man ir tiesu izpildītājs uzlicis arestu kontiem). No 3000Ls puse (50%) man ir jākonvertē uz Webmoney un jāpārskaita Krieviju partneriem.

Attiecīgi es esmu reģistrējies kā pašnodarbinātais, bet neko neuzrādu jo konti ir bloķēti.

Jautājums-

1)Kā es varu kļūt par mikronodokļa maksātāju ja konti ir bloķēti?

2)Ja piemēram būs 5 darbinieki (ģimenes locekļi) ar algu 500Ls, no kuras summas ir jārēķina 9% nodoklis?

3)Vai var apiet 9% nodokļa nomaksu par tiem 50% kuri jāpārskaita partneriem?

Iepriekš pateicos par izmeļošām atbildēm )
Kurmus
Kurmus 07.10.2011 12:44
29 сообщений на сайте

Ответы (21)

Te rodas daudz neskaidrību, jo nav jau uzrakstīts kāpēc viss tā notika.

Neradiet problēmas tam cilvēkam uz kura kontu pārskaita naudu. Atbildību prasīs no tā cilvēka, kurš iesaistīts Jūsu darījumos.

Ieskaitīt naudu bloķētā drīkst, tā tas arī ir jādara, lai varētu norēķināties par saviem parādiem un ja gribat tālāk turpināt savu darbību.
Kirsbauma
Kirsbauma 08.10.2011 08:19
1581 сообщение на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.