Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

UL ar personu, kas sasniegusi pensijas vecumu, un EDS К списку тем

UL ar personu, kas sasniegusi pensijas vecumu, un EDS
Sveiki!

Vadītājs iedeva uzņēmuma līgumu ar personu, kas sasniegusi pensijas vecumu š.g. septembrī. Ziņas par DŅ esmu iesniegusi šo personu ar 13.kodu Zvanīju uz VID, lai noskaidrotu vai darīju pareizi, uz ko saņēmu atbildi, ka varu ar 13.kodu ja man ir dokuments, ka šī persona tiešām ir pieteikusies pensijai. Tāpat varēšu piemērot samazināto VSAOI likmi, ja man būs dokuments. Pretējā gadījumā man ir jāsniedz ar 11.koduun jāpiemēro parasto VSAOI likmi. Vai tā tas arī ir? Līdz šim uzskatīju, ka 13.kodsun samazinātā VSAOI likme ir piemērojama ar nākamo mēnesi, kad ir sasniegts vecums, nevis ir piešķirta pensija. Vai es kļūdos?
Natali_z
Natali_z 14.12.2011 16:33
174 сообщения на сайте

Ответы (5)

Cik zinu,tad viens otrs nemaz nepiesakās laicīgi pensijai, bet, ja ir pensijas vecums, tad arī attiecīgie kodi, nodokļi.Pašai ir bijis tāds gadījums, kad bija jāpārrēķina.
Japaina
Japaina 14.12.2011 16:46
10269 сообщений на сайте
Uzņēmuma un darba līgums

http://www.lvportals.lv/?menu=jautajums&type=atverums&id=768
Ambera
Ambera 14.12.2011 19:57
21759 сообщений на сайте
Ir vai nav pieteicies vienalga, kā vecums atbilstošs tā pensionāra VSAOI likmes un ar 13.kodu Kas tās par jaunām vēsmām atkal VID. Šaubos.
Ilma
Ilma 14.12.2011 19:57
30495 сообщений на сайте
Es arī biju ļoti izbrīnīta par VID atbildi, tāpēc jau sāku šaubīties savā patiesumā. Paldies visiem par atbildēm.
Natali_z
Natali_z 14.12.2011 20:30
174 сообщения на сайте
Es vēl esmu izbrīnīta par 13 kodu un uzņēmuma līgumu.
Japaina
Japaina 14.12.2011 20:59
10269 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.