Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Valūtas kursa svārstības К списку тем

Valūtas kursa svārstības
man ir jautājums par valūtas kursa svārstību aprēķināšanu. Varbūt kāds var palīdzēt ar atbildi?

Jāsvārsta katrs darījums. bija rēķins, tad vēlāk apmaksa. Šo darījumu nosvārstam. Uz gada beigām svārstu pēc kursa uz 31.12.2012.g. tas tā kā būtu skaidrs.
Bet man jautājums sekojošs - vai var svārstības taisīt uz katra mēneša pēdējo datumu?
pamatojums - uzņēmuma vadība grib redzēt rezultātu uz katra mēneša pēdējo datumu. Ja es tās valūtas sasvārstu ne tikai uz gada pēdējo dienu, bet uz katra mēneša pēdējo dienu - vai tas ir pareizi vai nepareizi?

Paldies par atbildēm!
Signesan
Signesan 15.03.2013 15:24
19 сообщений на сайте

Ответы (4)

Diez vai Jums ir tādas priekšrocības kaut ko sāvrstīt
Labāk vienkāršāk - grāmatojiet
http://www.likumi.lv/doc.php?id=80418
9.punkts
Ambera
Ambera 15.03.2013 16:34
21759 сообщений на сайте
Я тоже считаю каждый месяц- и остатки по счетам и долги.
Результат (нетто) тот же будет-как и если считаете в конце года.Только больше справок и проводок.
Krast
Krast 19.03.2013 10:42
1902 сообщения на сайте
Spasibo za otveti!

Ja toze perescitala kak budet jesli budet. Mojemu nacalstvu ocenj vazno videt rezultat kazdij mesjac, po etomi nicego neostajotsa kak delat eti kolebanija i spravki na konec kazdogo mesjaca.

Rezultat na samom dele - nemenajetsa na konec goda.
Signesan
Signesan 21.03.2013 10:30
19 сообщений на сайте
kolebaņščiki
Ambera
Ambera 21.03.2013 10:34
21759 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.