Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Ar saimniecisko darbību neasistītie К списку тем

Ar saimniecisko darbību neasistītie
Labdien, jautājums:
Vadītājs katru mēnesi dod čekus par alkoholu un pārtiku, rakstu uz saim.darbības nesaistītiem. Vai ir kaut kāda robeža? Firma iz mazā, apgrozījums ir 15.000 eur mēnesī.
Kas var draudēt par tādiem izdevumiem?
Kiraa
Kiraa 30.09.2014 12:35
225 сообщений на сайте

Ответы (27)

Vai, vislabāk, tikai vienu tabulu ar algas nodokļiem, klāt pieraksta likuma pantu. Pietiek vienu reizi iedot tādu apskatīties, nākošreiz vairs nekādus čekus nenes. Ar uzņēmuma vadību ir jārunā! Nav viņi tādi duraki, ka neko nesaprot. Ja grāmatvedis neko nesaka, viņi kā nesa, tā nesīs tos čekus.
Andaz 13.10.2014 17:09
Ir arī tādi duraki, kas uz šādiem aprēķiniem uzspļauj un pasaka, ka grāmato tik tālāk tos čekus - un bez algas nodokļiem. No sērijas - visi tā dara. Un staigā tu viņam apkārt no kuras puses gribi stāstot, ka avansa norēķinu atlikums jau tūkstošos un ka algas nodokļi jārēķina. Bet beigās pats paliec par idiotu
Ai neko, pasūdzēties gribējās par tēmu
_susurs_
_susurs_ 14.10.2014 15:45
848 сообщений на сайте
Ar šadu tabulu pie tāda "idiota', būsi atlaista no darba, atnāks cita grāmatvede
Linete
Linete 14.10.2014 15:48
2983 сообщения на сайте


Ir arī tādi duraki, kas uz šādiem aprēķiniem uzspļauj un pasaka, ka grāmato tik tālāk tos čekus - un bez algas nodokļiem. No sērijas - visi tā dara. Un staigā tu viņam apkārt no kuras puses gribi stāstot, ka avansa norēķinu atlikums jau tūkstošos un ka algas nodokļi jārēķina. Bet beigās pats paliec par idiotu
Ai neko, pasūdzēties gribējās par tēmu
_susurs_ 14.10.2014 15:45
Šinī variantā, pie pārbaudes. būs vainīga grāmatvede, jo īpašnieks būs pūkains un neko nezinās.Labi, ja vēl neliks atmaksāt uzrēķinus.
Japaina
Japaina 14.10.2014 16:22
10269 сообщений на сайте
Ir arī tādi duraki, kas uz šādiem aprēķiniem uzspļauj un pasaka, ka grāmato tik tālāk tos čekus - un bez algas nodokļiem.
_susurs_ 14.10.2014 15:45
Mūsdienās izgudrots internets un e-pasts, kurā var aprakstīt problēmu un sekas, bet saņemto atbildi izdrukāt, tādējādi noņemot no sevis atbildību būt idiotam, be, ja pat to nevar izdomāt...nu tad ir jāmeklē cits darba devējs.
Jo, ja DD savu grāmatvedi uzskata par tik nekompenetntu, tad kaut kur vaina ir arī grāmatvedī. nkā personīga.
MVVNACFDV
Andaz
Andaz 14.10.2014 17:23
27892 сообщения на сайте
Ir arī tādi duraki, kas uz šādiem aprēķiniem uzspļauj un pasaka, ka grāmato tik tālāk tos čekus - un bez algas nodokļiem.
_susurs_ 14.10.2014 15:45
Mūsdienās izgudrots internets un e-pasts, kurā var aprakstīt problēmu un sekas, bet saņemto atbildi izdrukāt, tādējādi noņemot no sevis atbildību būt idiotam, be, ja pat to nevar izdomāt...nu tad ir jāmeklē cits darba devējs.
Jo, ja DD savu grāmatvedi uzskata par tik nekompenetntu, tad kaut kur vaina ir arī grāmatvedī. nkā personīga.
MVVNACFDV
Andaz 14.10.2014 17:23
Diemžēl, tas nav taisnība. Kāpec rakstīju, ka paveicas ar vadību... Es nebiju pirmā grāmatvede, kura strādāja ar manu bijušo vadību. Pirms mani strādāja ļoti zinoši grāmatveži, kuri arī, kā es , tiko to un darīja, ka stastīja ka vajag.... bet.... Dažāda vadība medz būt
Klepa
Klepa 14.10.2014 17:58
6777 сообщений на сайте
Ar šadu tabulu pie tāda "idiota', būsi atlaista no darba, atnāks cita grāmatvede
Linete 14.10.2014 15:48
Un būs nākamā tēma forumā, "bet iepriekšējā grāmatvede"...
Ant_lv
Ant_lv 14.10.2014 19:04
3494 сообщения на сайте
Šim kokam ir ne tikai divi, bet varbūt pat trīs vai četri gali.
Man ir bijuši un ir joprojām dažādi klienti.
Jā, es esmu pateicis arī "Uz redzēšanos", ja saprotu, ka ar labu neko panākt nevar. Un pasaku arī klientam iemeslu - mēs dažādi izprotam grāmatvedības uzskaiti un nodokļu sistēmu. Ja Jums nevajag, lai grāmatvedības uzskaite atbilstu normatīvajiem aktiem, algojiet citu grāmatvedi. Un šķiramies kā draugi.
Bet saprotu arī to, ka ne visi var tādu lepnību atļauties.
Tāpēc nenosodu ne vienus, ne otrus.

100 p. piekrītu Andai - es jau no sākta gala praktizēju visus problemātiskos jautājumus nosūtīt uz e-pastu un saglabāt sev kopiju. Protams, e-pastā vienmēr izklāstu nodokļu sekas.
Paldies Dievam, līdz šim šajos jautājumos ( no sērijas - A Tu man neteici! ) domstarpību nav bijis.
Aivars007
Aivars007 14.10.2014 21:37
26984 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.