Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Бухгалтерская отчетность, СГД - взаимоотношения, информация, аудит

Aptaujas lapa. Help! Filf! Aidez! К списку тем

Aptaujas lapa. Help! Filf! Aidez!
HELP! HILF! AIDEZ!
Man būvniecības uzņēmums palūdza sagatavot atbildi uz VID Aptaujas lapu.
Protams, es tajā Aptaujas lapā neko nesaprotu, jo esmu strādnieks, bet tā kā tagad ļoti daudzi uzņemas izdarīt to, par ko nav nekādas sajēgas, arī es uzņēmos.
1. Ko lai es atbildu – kādi cipari jāieraksta:
Lūdzu, norādiet uzņēmuma klientu procentuālo sadalījumu pēdējo sešu mēnešu laikā:
___ % fiziskas personas;
___ % juridiskas personas.
2. Pie kura vārda likt ķeksīti uz šo jautājumu:
Vai uzņēmumā darbinieki tiek pieņemti darbā pastāvīgam darbam, vai uz noteiktu laiku?
X Jā X Nē
3. Kāds skaitlis jāieraksta atbildē uz šo jautājumu:
Kādi faktori tiek ņemti vērā, nosakot pakalpojuma cenu un kāda ir to struktūra (%) cenas apjomā:
darba laika patēriņš konkrēta darba izpildei – ____ %;

Vai kādam ir bijis gadījums? Varbūt varat atsūtīt metodikas, lai veiktu šos aprēķinus?
Jau iepriekš būšu ļoti pateicīgs par palīdzību. Spiežu roku.
Aivars007
Aivars007 05.06.2015 10:15
26984 сообщения на сайте

Ответы (24)

Par manu anketu saņēmu atbildi, ka maani novēros ATTĀLINĀTI
Laikam ar binokli......
Mu-maija
Mu-maija 08.12.2015 20:31
15861 сообщение на сайте
Japaina, спасибо!
Подскажите, пожалуйста,а для чего мне знать что я заключаю договор с микропредприятием?
Tonya
Tonya 08.12.2015 21:50
23 сообщения на сайте
Ja MUN maksātājs iznomā savus darbiniekus kādam citam uzņēmumam, pamatojoties uz darbaspēka nomas līgumu, vai citu ar līdzīgu nozīmi līgumu, tad to uzskata par darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumu sniegšanu, kas apliekams ar iedzīvotāju ienākuma nodokli.
Likuma „Par IIN” 17.2 pantā:
1. mikrouzņēmuma darbiniekus vai īpašniekus pakļauj tās personas noteiktajai darba kārtībai un rīkojumiem, kuras labā veic darbu;
2. persona, kuras labā veic darbu, nosaka personāla skaitu un kvalifikāciju;
3. atlīdzība mikrouzņēmumu nodokļa maksātājam tiek aprēķināta atkarībā no nostrādātā darba laika;
4. persona, kuras labā veic darbu, nodrošina personālu ar lielāko daļu pamatlīdzekļiem, darbarīkiem un materiāliem.
Ja noslēgts jebkurš cits līgums, bet konstatētas iepriekšminētās pazīmes, tad uzskata, ka MUN sniedz darbaspēka nodrošināšanas pakalpojumus citam uzņēmumam. Un šis cits uzņēmums no MUN darbinieku aprēķinātās algas maksās iedzīvotāju ienākuma nodokli, neskatoties uz to, ka MUN maksātājs ir šo darbinieku darba devējs un izmaksā darbiniekiem pats darba algu, pamatojoties uz darba līgumu. Turklāt MUN maksātājs vēl maksās no apgrozījuma mikrouzņēmumu nodokli 9 procenti.
Japaina
Japaina 08.12.2015 22:42
10269 сообщений на сайте
Japaina, milzīgs paldies!!!
Tonya
Tonya 09.12.2015 06:29
23 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.