Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Неплатежеспособность, банкротство, кредиты и займы. Аренда, найм, лизинг

ликвидация ООО К списку тем

ликвидация ООО
Коллеги, при ликвидации фирмы ВИД делает аудит? Спасибо
Slv
Slv 24.10.2018 00:57
572 сообщения на сайте

Ответы (21)

Es neesmu eksperts, bet likvidācijas procesā secība ir tāda - pārdodam visus aktīvus un tad mums ir nauda, ar ko norēķināties ar kreditoriem. Ja šādi rīkosieties, tad NĪ tiks pārdots un pirms tam būs jānomaksā visi NĪN parādi.
Kreditoru prioritārā secība ir noteikta, piemēram, maksātnespējas likumā (bet attiecas uz MN procesu). Vēl ir (tikai nezinu, kur tas noteikts) kārtība, kādā var veikt maksājumus, ja kontam ir inkasso - drīkst maksāt algas un nodokļus.
Tādējādi, ja parāds pret jūsu īpašnieku ir algas parāds, tad tas it kā būtu jāsedz pirms nodokļiem. Bet, ja īpašnieks tā rīkojas, jo domā, ka vispirms samaksās sev, bet pēc tam kaut ūdens plūdi, un uzņēmumam iestāsies maksātnespēja, tad var gadīties, ka MN administrators var vērsties ar prasību pret valdi par uzņēmuma novešanu līdz maksātnespējai. Tas tagad ir modē un jūsu valdes loceklim nemaz nepatiks.
Ilzex
Ilzex 16.06.2021 21:57
2666 сообщений на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.