Latviešu valodā
Например: декларация НДС

Внимание! Вы просматриваете форум в ограниченном режиме – авторизуйтесь (вверху страницы) или зарегистрируйтесь, чтобы получить доступ ко всем возможностям форума (создание темы / ответа, доступ к спискам «Избранные», «Мои темы», «Непрочитанное»).

Налоги и пошлины

Portal Latvija.lv К списку тем

Portal Latvija.lv
Добрый день, невозможно уже 2 день войти в ЕДС через Latvija.lv может кто-то знает причину..
Luda08
Luda08 12.11.2020 11:27
233 сообщения на сайте

Ответы (28)

Вчера заходила.
Vera_ko
Vera_ko 12.11.2020 11:29
46 сообщений на сайте
Vienu dienu EDS nedarbojās.
Varbūt browser pamainiet.
Latvija.lv vispār ir через ж*. Ж* есть, а слова нет!
Aivars007
Aivars007 12.11.2020 14:31
26981 сообщение на сайте
Че-то вспомнилось, как в ЭДС можно было только по отдельному логину и паролю. И совсем неплохо было, не было такой зависимости от третьих сайтов. И Латвия.ЛВ по началу была очень пуста... совсем как земля в начале Библии.
Ant_lv
Ant_lv 12.11.2020 17:56
3386 сообщений на сайте
В ЭДС и сейчас можно зайти по отдельному логину и паролю, только не все знают об этой возможности. Если зайти в профиль, можно узнать свой логин и установить пароль.
Albina
Albina 13.11.2020 09:51
64576 сообщений на сайте
В ЭДС и сейчас можно зайти по отдельному логину и паролю, только не все знают об этой возможности. Если зайти в профиль, можно узнать свой логин и установить пароль.
Albina 13.11.2020 09:51
Tas jau strādā kopš seniem laikiem. Kopš vispār varēja pieslēgties caur latvija.lv Brīnos, ka daudzi to nezina.
Aivareno
Aivareno 13.11.2020 10:18
6641 сообщение на сайте
В ЭДС и сейчас можно зайти по отдельному логину и паролю, только не все знают об этой возможности. Если зайти в профиль, можно узнать свой логин и установить пароль.
Albina 13.11.2020 09:51
Tas jau strādā kopš seniem laikiem. Kopš vispār varēja pieslēgties caur latvija.lv Brīnos, ka daudzi to nezina.
Aivareno 13.11.2020 10:18
Tas darbojas kamēr biju reģistrēta, ka firmas grāmatvede.
Kopš vairs nav tāda amata un nav nekādas saimn. darb. EDS vairs neļauj veco login un paroles izmantošanu un paroles maiņu. Tagad tikai caur latvija.lv
Meek
Meek 13.11.2020 14:27
5622 сообщения на сайте
В ЭДС и сейчас можно зайти по отдельному логину и паролю, только не все знают об этой возможности. Если зайти в профиль, можно узнать свой логин и установить пароль.
Tas jau strādā kopš seniem laikiem. Kopš vispār varēja pieslēgties caur latvija.lv Brīnos, ka daudzi to nezina.
Tas darbojas kamēr biju reģistrēta, ka firmas grāmatvede.
Kopš vairs nav tāda amata un nav nekādas saimn. darb. EDS vairs neļauj veco login un paroles izmantošanu un paroles maiņu. Tagad tikai caur latvija.lv
Dīvaini!
Ieejot caur latvija.lv var samainīt gan lietotāja vārdu, gan paroli.
Pirmo reizi dzirdu, ka kaut ko nevar.
Aivars007
Aivars007 13.11.2020 15:45
26981 сообщение на сайте
Dīvaini!
Ieejot caur latvija.lvvar samainīt gan lietotāja vārdu, gan paroli.
Pirmo reizi dzirdu, ka kaut ko nevar.
Aivars007 13.11.2020 15:45
To, gan, es nemēģināju. Es, vienkārši, pēc darba attiecību izbeigšanas ar to loginu un paroli vairs nevarēju ieiet EDSā, tikai caur latvija.lv
Meek
Meek 13.11.2020 17:59
5622 сообщения на сайте
Aivar, paldies
Viss sanāca
Meek
Meek 13.11.2020 18:21
5622 сообщения на сайте
To, gan, es nemēģināju. Es, vienkārši, pēc darba attiecību izbeigšanas ar to loginu un paroli vairs nevarēju ieiet EDSā, tikai caur latvija.lv
Dīvaini tas viss izklausās. Personu var pievienot tas, kurš ir paraksttiesīgs, bet vairāk tiesību iegūst ar iesniegto pilnvaru. Es nevienā uzņēmumā, ko apkalpoju, neesmu darbinieks, visur ir iesniegtas pilnvaras, Ieeju ar savu lietotājvārdu un paroli un visi uzņēmumi jau mani "sagaida". Atliek tikai iesniegt pārskatus un strādāt ar informāciju!
Aivareno
Aivareno 13.11.2020 18:24
6641 сообщение на сайте
Pareizi, kad stradāju, tad tā arī viss bija.
Bet kad sākas pensija, kādu laiku nebiju EDSā. Saņēmu e-pastus no VID, ka ir atceltas visas tiesības par uzņēmumiem. Kad gribēju savu informāciju skatīties un iesniegt deklarāciju, man pateica, ka jāmaina paroli. Bet ar veco paroli to vairs neļāva izdarīt

Cik bieži ir jāmaina to paroli ? Es taču vairs nelienu tajā EDSā katru mēnesi. Un ja man paris reizes gadā katru reizi mainīt paroli ar latvija.lv palīdzību, tas tad ir pilnīgs murgs.
Tad jau ieiet ar to latviju iekšā, paskatīties, ko vajag, un parolēm nav nekādas jēgas
Meek
Meek 13.11.2020 18:59
5622 сообщения на сайте
Sistēma prasa mainīt paroli vismaz 1 x 2-os mēnešos.

Te ir skarti vairāki jautājumi.
Ja uzņēmums, ar kuru Jums vairs nav oficialu attiecību, izslēdza Jūs no lietotāju saraksta - Jūs šī uzņēmuma datus neredzēsiet nekādā veidā.
Jaunus lietotājus var pievienot nevis tikai paraksttiesīgā persona, bet - tas, kuram piešķirts tiesību pārvaldnieka statuss - tiesības. Aivareno nedaudz kļūdījās.
Saistībā ar parolēm viss ir pa vecam - caur latvija.lv ejiet kaut 1000 reizes.
Ar paroli - arī bez ierobežojumiem, tikai vienmēr saņemsiet atgādinājumu nomainīt paroli.
Aivars007
Aivars007 13.11.2020 20:43
26981 сообщение на сайте
Kad stradāju, ar savām parolēm redzēju gan uzņēmumus, gan sevi personīgi.
Tur ir tā fiška, ka tad, kad atslēdza tiesības redzēt uzņēmumus, nobloķēja arī iespēju ar tam pašam parolēm redzēt pašai savu personīgo informāciju. Un tajā laikā es sevi varēju redzēt tikai ar to latvija.lv bet nomainīt paroli, izmantojot veco paroli, nevarēju.
Kad mainījas uzņēmumi, tad automātiski redzēju aktuālos uzņēmumus un sevi, bet ka uzņēmumi vairs nebija, nobloķēja iespēju redzēt pašai sevi.
Nemeģināju mainīt paroli, izmantojot to latviju
Tagad nomainīju, bet ja man ik pēc 2 mēnešiem jāiet EDSā mainīt paroli, tad jādoma, vai tas ir tā vērts.
Var būt arī ir lai lieku reizi to latvija.lv neizmantot
Meek
Meek 13.11.2020 21:30
5622 сообщения на сайте
Jums Jūsu paroli un lietotājvārdu nevarēja atslēgt, manuprāt. Uzņēmumi varēja pazust, tas vēl izklausās ticami. Tas nav loģiski. bet var jau būt, ka ir kaut kādi noteikumi, kurus mēs nezinām, vai arī tā ir sistēmas kļūda.
Ar paroli - arī bez ierobežojumiem, tikai vienmēr saņemsiet atgādinājumu nomainīt paroli.
Aivars007 13.11.2020 20:43
Aivareno
Aivareno 13.11.2020 23:10
6641 сообщение на сайте
Jums Jūsu paroli un lietotājvārdu nevarēja atslēgt, manuprāt. Uzņēmumi varēja pazust, tas vēl izklausās ticami. Tas nav loģiski. bet var jau būt, ka ir kaut kādi noteikumi, kurus mēs nezinām, vai arī tā ir sistēmas kļūda.
Aivareno 13.11.2020 23:10
Nu ar EDS firmām es nestradāju jau kopš 2015.g. janvāra, nevar tagad zināt, kas tajā laikā varēja būt par problēmu, bet tā tas bija. Vēlāk darbs nebija saistīts ar EDS.
Pastāstīju tikai tāpēc, lai citi nebrīnas par EDS fokusiem
Meek
Meek 13.11.2020 23:52
5622 сообщения на сайте
EDSa fokusi - pupu mizas.
Pamēģiniet latvija.lv kaut ko pastrādāt.
Tad gan fokusus redzēsiet.
Nosirmot var vienā dienā.
Lai vajadzīgo dokumentu atrastu - vajag vismaz pusi dienas.
Aivars007
Aivars007 14.11.2020 11:34
26981 сообщение на сайте
Lai vajadzīgo dokumentu atrastu - vajag vismaz pusi dienas
Aivars007 14.11.2020 11:34
Jā, piekrītu. Smadzenes var izmežģīt, jo nevar saprast loģiku, kāda tajā portālā ir izmantota, lai iesniegtu dokumentu kādai valsts iestādei. Ja jau cilvēkam, kurš strādā ikdienā ar dažādām programmām ir grūtības kaut ko saprast, tad ko teikt parastam pilsonim, kurš tur vēlas iesniegt, piemēram, darbnespējas lapu B, VSAA. Manuprāt, vismaz sākumlapu vajadzēja vienkāršot - lietotājs var izvēlēties ko viņš vēlas darīt - iesniegt iesniegumu, dibināt uzņēmumu, vai nepieciešams kas cits.
Aivareno
Aivareno 14.11.2020 14:53
6641 сообщение на сайте
... nevar saprast loģiku ...
Nevajag tur meklēt to, kā tur nekad nav bijis.
Šī interneta vietne precīzi atspoguļo mūsu sabiedrību - vismaz 96% debilo.
Aivars007
Aivars007 14.11.2020 16:08
26981 сообщение на сайте
Мне всегда было интересно кто и за какие деньги создал этот сайт latvija.lv Зачем нужно было делать такой сложный сайт? Или цель была что бы люди меньше им пользовались и не тревожили "ответственных лиц"
Jelena001
Jelena001 14.11.2020 16:34
1230 сообщений на сайте
Я там логику искать и не пыталась
Все ищу через поиск по ключевому слову, пока все получалось.
Но вот в ЭДС через них ходить точно надоело
Meek
Meek 14.11.2020 16:57
5622 сообщения на сайте

Спасибо сказали

Послать сообщение Добавить в Контакты

Время просмотра сайта без авторизации истекло!

Для дальнейшего просмотра сайта Вам необходимо авторизоваться, либо зарегистрироваться.

Через 10 секунд Вы будете автоматически перенаправлены на форму регистрации.